Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Mglisto-zimowe treningi (zdjęcia)

1863638715.JPGTrwają przygotowania do ostatniego meczu w 2014 roku ze Śląskiem Wrocław. Kadra PGE GKS Bełchatów przygotowuje się głownie na płycie przy Sportowej. Zajęciom towarzyszyły osobliwe warunki atmosferyczne.


We wtorek drużyna Kamila Kieresia spotkała się najpierw na odprawie z analizą gry, po czym przeniosła się na obleczoną w efektowną mgłę płytę główną. Podczas tych zajęć skupiono się na realizacji omówionych zagadnień taktycznych m.in. w elemencie gier, ale nie zapomniano o pracy nad motoryką.

Zupełnie inaczej wyglądały środowe zajęcia, które odbyły się przy kilkustopniowym mrozie i szadzi. Dzisiejszy trening trwał o wiele krócej niż wczorajszy i polegał głównie na ćwiczeniach z piłkami i rozruchu.

Jeszcze dziś przedstawiciele pierwszej drużyny pojadą na zakupy w ramach "Szlachetnej Paczki", która trafi do jednej z wybranych bełchatowskich rodzin.

W czwartek drużyna spotka się o godz. 12 na ostatnim treningu, po którym zaplanowano obiad i wyjazd do jednego z wrocławskich hoteli.

Fot. M. Antczak

KLIKAJ STRZAŁKAMI "<" (POPRZEDNIE) I ">" (NASTĘPNE)

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.