Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Wtorkowe ładowanie mocy (foto)

2470412226.JPGWtorek to w planie na tydzień przygotowań do meczu "Brunatnych" z "Pasami" dzień, w którym kadra PGE GKS Bełchatów pracuje w dwóch sesjach treningowych. Ta pierwsza już za giekaesiakami.


Do meczu z Cracovią jeszcze kilka dni, zatem trenerzy pracują z zespołem także nad przygotowaniem fizycznym. Stąd zajęcia w hali widowiskowo-sportowej oraz motoryczny charakter ćwiczeń na drugim boisku. Na "dwójce" piłka była dziś tylko elementem dodatkowym. Mieliśmy za to dużo ciężkiej pracy w urozmaiconych elementach. Dopiero na koniec przedpołudniowej sesji było nieco lżej, kiedy zawodnicy i szkoleniowcy w kilku grupkach grali w siatkonogę.

W tym pierwszym wtorkowym treningu wzięło udział dwudziestu jeden zawodników z pola. Bramkarze z kolei ćwiczyli z trenerem Robakiewiczem na "trójce". Wśród trenujących zabrakło jeszcze Arkadiusza Piecha, który ma wrócić do zajęć z kolegami w czwartek.

O godz. 17 rozpocznie się druga sesja treningowa.

Fot. M. Antczak

KLIKAJ STRZAŁKAMI "<" (POPRZEDNIE) I ">" (NASTĘPNE)3804338302.jpg

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.