Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Pomóżmy Natalce!

803074693.jpg

GKS „Bełchatów” SSA jak zawsze odpowiada na apel potrzebujących. Tym razem na prośbę Grzegorza Fonfary, Spółka dołączyła się do aukcji na rzecz Natalii i Klaudii Niemczyk. Popularny „Fonfi” przekazał do zlicytowania swoją oryginalną koszulkę meczową oraz piłkę z autografami pozostałych zawodników PGE GKS a klub dołączył kilka gadżetów, min. szalik i oficjalny proporzec na sezon 2009/10.


Dochód z aukcji przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację bliźniaczek, które we wrześniu kończą 7 lat. Ich dzieciństwo to ciągła walka - najpierw o życie, a teraz o poprawę stanu zdrowia.

Natalka choruje na mózgowe porażenie dziecięce, zespół von Wiellebranda i autyzm. Ponadto ostatnio stwierdzono u niej lekki niedowład lewej strony i przykurcz ścięgien. Terapia dziewczynki jest bardzo kosztowna, ale pozwala mieć nadzieje, że w przyszłości będzie samodzielnie żyć wśród innych ludzi.

Klaudia leczona jest na zaburzenia rytmu serca i obniżone napięcie mięśniowe oraz ma podejrzenie epilepsji. Niestety, koszty rehabilitacji dziewczynek przekraczają możliwości finansowe ich rodziców.

Biorąc udział w aukcji, pomagasz bliźniaczkom powrócić do zdrowia. Liczy się każda, nawet najdrobniejsza suma. Terapia Natalki nie może być przerwana, gdyż grozi to zatrzymaniem jej rozwoju i cofnięciem się tego, co do tej pory udało się jej już osiągnąć.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.