Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Pomóżmy przez licytację

803074693.jpg

W lipcu 2009 r. GKS "Bełchatów" SSA upoważnił Stowarzyszenie EGO do wykorzystania herbu Klubu w celu wykonania 10 sztuk tkanych dywaników. Stowarzyszenie to realizuje projekt pod nazwą AKTYWNI ZAWODOWO. Ideą akcji jest wsparcie finansowe oraz przygotowanie grupy osób z niepełnosprawnością ruchową i umysłową do podjęcia różnego rodzaju działań wykorzystujących ich zdolności i umiejętności.


Działania te mają na celu rozwinięcie i przywrócenie aktywności społeczno-zawodowej tych osób poprzez wykonywanie przez nich różnego rodzaju gadżetów związanych z klubami sportowymi. Pamiątki te można potem zakupić w czasie trwania aukcji, której celem jest zebranie funduszu dla potrzeb Warsztatu Terapii Zajęciowej.

Każdy z dywaników z utkanym dłutem tkackim herbem GKS Bełchatów posiada certyfikat autentyczności.

Dwa spośród nich znajdują się już na aukcji. Licytować można również koszulkę Mateusza Cetnarskiego oraz Dariusza Pietrasiaka z autografami pozostałych piłkarzy PGE GKS.

Serdecznie zapraszamy!

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.