Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Kartka od Kuby

803074693.jpg

Do siedziby bełchatowskiego klubu dotarła dziś sympatyczna kartka z podziękowaniami od 4-letniego Kubusia Potkańskiego. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu GKS przesłał rodzicom Kuby koszulkę meczową z autografami zawodników górniczej drużyny w celu przekazania jej na internetową aukcję. Mamy nadzieję, że pieniążki uzyskane z licytacji choć trochę pomogą małemu gorzowianinowi w walce z chorobą.


Jakub urodził się 3 marca 2005 r. z ciężką wadą wrodzoną serca - HLHS - niedorozwojem lewej komory (oznacza to, że żyje tylko z jedna komorą serca). Przeszedł trzy operacje na otwartym sercu - pierwszą w siódmej dobie życia, drugą w wieku dziewięciu a trzecią w Klinice w Monachium w wieku 2 lat i ośmiu miesięcy. W wyniku komplikacji po operacji doszło u Kubusia do niedotlenienia. Od tego czasu Kuba cierpi na dziecięce porażenie mózgowe połowiczne lewej strony (sam nie siedzi, nie chodzi, nie stoi). Mały potrzebuje intensywnej rehabilitacji zarówno w domu jak i podczas turnusów rehabilitacyjnych, które są bardzo drogie i przekraczają możliwości finansowe rodziców. Kuba jest pod stałą opieką kardiologa w Krakowie, psychologa, logopedy i pedagoga.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.