Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Podziękowanie za wsparcie

803074693.jpg

Poniżej prezentujemy podziękowanie Natalki i Klaudii Niemczyk skierowane do kibiców i zawodników PGE GKS Bełchatów za wsparcie zarówno podczas ostatniej kwesty, jak i podczas licytacji. Naszym małym przyjaciółkom życzymy coraz lepszych dni w ich dalszym życiu! Z całego serca chcielibyśmy podziękować piłkarzowi PGE GKS Bełchatów – Grzegorzowi Fonfarze, który zaangażował się w pomoc chorym dziewczynkom.


Popularny "Fonfi" najpierw przekazał na aukcję swoją koszulkę z autografami zawodników i piłkę oraz pozyskał od bełchatowskiego klubu inne gadżety na ten cel, a następnie pomógł nam rodzicom Natalki i Klaudusi zorganizować akcję zbiórki do puszek kwestarskich, podczas sobotniego meczu z Koroną, by na koniec zwerbować swoich kolegów z drużyny, aby wsparli akcję i wrzucili pieniądze do puszki! Pomoc Grzegorza jest nieoceniona i zwykłe słowo dziękuję, na pewno tu nie wystarczy, by wyrazić wdzięczność za okazaną bezinteresowną pomoc. Podziękowania chcieliśmy skierować również w stronę pani Ani Więcewicz, która poświęciła wiele swojego czasu by pomóc zorganizować zbiórkę pieniążków, aby wszystko przebiegło sprawnie i całkowicie zgodnie z prawem. Na koniec podziękowania dla całego klubu PGE GKS Bełchatów w tym zarządu i prezesa, którzy wyrazili zgodę na przeprowadzenie zbiórki do puszek kwestarskich podczas meczu, sztabu szkoleniowego, piłkarzy i innych osób związanych z klubem oraz kibiców, którzy wrzucając pieniądze do puszki przyczynili się do możliwości leczenia i rehabilitacji Natalki. Podczas sobotniej zbiórki na meczu PGE GKS Bełchatów z Korona Kielce, udało się zebrać 3300,64 zł, z czego przed meczem w szatni piłkarze wrzucili do puszki 2555,00. Cieszymy, że na naszej drodze spotkaliśmy tak wspaniałych ludzi, którym nie jest obojętny los chorych dzieci i którzy wspomogli nas w walce z nierównym dla nas przeciwnikiem jakim jest choroba naszej Natalki . Oczywiście akcja odbyła się pod patronatem i na podstawie zezwolenia Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą, której dziewczynki są podopiecznymi. Natalia i Klaudia Niemczyk wraz z rodzicami

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.