Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

"Szkoła z GieKSą" w Dobrzelowie

803074693.jpg

Trwa kolejna edycja akcji promocyjno-edukacyjnej "Szkoła z GieKSą". Tym razem przedstawiciele PGE GKS Bełchatów odwiedzili Szkołę Podstawową im. Jana Brzechwy w Dobrzelowie.


Na spotkanie z uczniami tej podbełchatowskiej placówki wybrali się: Paweł Buzała, Leszek Nowosielski oraz Damian Zbozień.

To druga wizyta reprezentantów klubu ze Sportowej w tej szkole, ale pierwsza w nowej sali gimnastycznej. Miejsce spotkania z pewnością  ułatwiło zachęcanie młodych  ludzi do uprawiania sportu i dbania o swoją kondycję fizyczną.

Zawodnicy opowiedzieli o początkach przygody z piłką, by następnie odpowiadać na liczne pytania gospodarzy dzisiejszej wizyty, m.in. stan cywilny czy stan portfeli :)

Następnie tradycyjnie już odbył się konkurs z wiedzy o klubie oraz przekazanie pamiątek dla szkoły. Uczniowie otrzymali także oficjalne zaproszenie na Sektor Szkolny podczas sobotniego meczu z Zagłębiem.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.