Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Bezpieczne kibicowanie w "czwórce"

803074693.jpg

Ponad trzystu uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Bełchatowie wzięło udział w kolejnym spotkaniu w ramach akcji "Szkoła z GieKSą". O życiu zawodowego piłkarza, właściwym dopingu oraz funkcjonowaniu klubu opowiadali Grzegorz Kuświk, Dawid Nowak oraz Szymon Sawala.


Zobacz zdjęcia ze spotkania

Wejściu zawodników, na salę towarzyszył ogromny hałas i brawa. Nieco speszeni takim powitaniem giekaesiacy zajęli miejsca przy specjalnym stole i wysłuchali hymnu GKS śpiewanego przez gospodarzy wizyty.

Gości z GKS przedstawiła pani dyrektor szkoły, która zaprezentowała pokrótce założenia programu "Kibicuj bezpiecznie". Wokół tego tematu trwała następnie pogadanka z uczniami. Rozmawiano o tym, jak powinno sie zachowywać na stadionie a co jest zabronione. Młodzi kibice pokazali także swoje możliwości wokalne prezentując kilka przyśpiewek.

Następnie rozpoczęła się seria kilkudziesięciu pytań do zawodników. Po ich wyczerpaniu organizatorzy spotkania przeszli do sprawdzenia wiedzy uczniów organizując konkurs z klubowymi nagrodami. Swoje pytania mieli także zawodnicy nagradzający zwycięzców szalikami.

Ostatnim etapem spotkania było rozdawanie przez giekaesiaków autografów, po które utworzyły się dwie ogromne kolejki. Wielu uczniów skorzystało z okazji, by zrobić sobie zdjęcie z naszymi zawodnikami.

Po spotkaniu rozpoczęły się zapisy dla uczniów, którzy wejdą bezpłatnie na sobotni mecz PGE GKS Bełchatów - ŁKS Łódź na Sektor Szkolny. 

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.