Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

I Ty zostań świętym Mikołajem!

803074693.jpg

Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów oraz grupy Ultras ogłaszają zbiórkę pieniędzy, które zostaną przeznaczone na prezenty dla dzieci z Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej.


"Będzie to kolejna świąteczna wizyta przedstawicieli kibiców bełchatowskiej drużyny w tym domu. Dlatego w tym miejscu chcielibyśmy zaapelować do wszystkich Kibiców o wsparcie naszej, wspólnej akcji! Postanowiliśmy wszystkie zebrane do puszki pieniądze podczas meczu z ŁKS-em przeznaczyć na prezenty, słodycze i rzeczy potrzebne dla dzieci.

Stowarzyszenie Sympatyków GKS-u Bełchatów oraz grupy Ultras zwracają się z prośbą do wszystkich kibiców o wsparcie akcji mikołajkowej. Na najbliższym meczu z ŁKS-em przeprowadzimy zbiórkę zabawek, pluszaków, oraz barw klubowych. Jak wiemy, Święta są wspaniałą okazją do dzielenia się z tymi, którzy tego najbardziej potrzebują. Wszystkie podarunki zostaną przekazane dzieciom z Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej, do którego tradycyjnie już udamy się podczas tegorocznych Mikołajek. Wszystkie przekazywane dary muszą być nowe.

Serdecznie prosimy o wsparcie naszej akcji!"

Mat. www.belchatowianie.pl

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.