Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Giekaesiacy mocno pracują przed Zawiszą (zdjęcia)

704702087.JPGW decydujący etap weszły przygotowania kadry PGE GKS Bełchatów do konfrontacji z Zawiszą. Giekaesiacy trenowali w piątek na drugim boisku za halą 1 Maja. Poza piłkarskimi, zobaczyliśmy także elementy siłowe.


W zajęciach na "dwójce" wzięło udział dwudziestu jeden zawodników z pola, do których pod koniec dołączyła czwórka bramkarzy, którzy ćwiczyli także na "trójce". Z kolegami w większości ćwiczeń brał udział Kamil Wacławczyk, nieco mniej zaś Alexis Norambuena.

Po rozgrzewce z elementami technicznymi i motorycznymi, giekaesiacy przeszli na stacje siłowni "polowej", gdzie po kolei ćwiczyli m.in. ze sztangami. Po tej fazie treningu piłkarze przeszli do gier w różnych układach personalnych. Powoli kształtuje się wyjściowe ustawienie na mecz z Zawiszą, ale rywalizacja wciąż trwa.

W sobotę kadra PGE GKS spotka się na przedostatnim treningu o godz. 10:30 a niedzielny rozruch rozpocznie się o 12:45. Po nim meczowa osiemnastka wyjedzie za zgrupowanie do Bydgoszczy.

Fot. M. Antczak

KLIKAJ STRZAŁKAMI "<" (POPRZEDNIE) I ">" (NASTĘPNE)

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.