Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Pomeczowy rozruch i Antalya na zdjęciach

2038894438.JPGPo wygranym z FK Rad meczu kontrolnym, sztab szkoleniowy PGE GKS Bełchatów zaplanował na dziś tylko poranne zajęcia. Po południu w ramach wolnego czasu „Brunatni” wybrali się na krótką wycieczkę do Antalyi.


Dzień rozpoczął się od godzinnego rozruchu na dużym boisku hotelu Miracle Resort. Podczas zajęć zawodnicy mieli rozbieganie oraz stretching. Ponadto Szymon Sawala, Marcin Flis, Łukasz Wroński, Robert Dadok, Kamil Poźniak i Paweł Lenarcik mieli zajęcia z piłkami.

Po obiedzie chętni mogli wybrać się na wycieczkę do Antalyi. Podczas trzygodzinnego pobytu zawodnicy i trenerzy mieli okazję sprawdzić się w negocjacjach z miejscowymi handlarzami. Nasi piłkarze wzbudzali spore zainteresowanie miejscowych, co przejawiało się wciąż powtarzanymi pytaniami o kraj, z którego przylecieliśmy. Sztab szkoleniowy z Kamilem Kieresiem na czele wybrał się na czterdziestominutowy rejs u wybrzeża Antalyi. Punktualnie o godzinie 17 cały zespół zebrał się w umówionym miejscu i autokarem powrócił do hotelu Miracle Resort, w którym czekali już dowołani przez Kamila Kieresia na zgrupowanie zawodnicy drugiej drużyny PGE GKS, Bartłomiej Kondracki i Krystian Stolarczyk.

Jutro zespół wraca do ciężkiej pracy. Podczas dwóch treningów (o 9:30 i 18:30) „Brunatni” udoskonalać będą technikę i taktykę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z ósmego dnia pobytu PGE GKS w Turcji.

Fot. Sebastian Sobczak

KLIKAJ STRZAŁKAMI "<" (POPRZEDNIE) I ">" (NASTĘPNE)3804338302.jpg

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.