Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Środowy trening na zdjęciach

1502108952.JPGNiemal zimowa aura zmusiła kadrę PGE GKS Bełchatów do trenowania na płycie ze sztuczną murawą. W środowych zajęciach wzięło udział dwudziestu dziewięciu zawodników, którzy pracowali głównie nad aspektami taktycznymi.


Przy bardzo silnym wietrze i opadach deszczu ze śniegiem podopieczni Marka Zuba trenowali w środę na "sztuce". Do dyspozycji sztabu było 25 zawodników z pola i czwórka bramkarzy (obok Treli i Zubasa, Lenarcik oraz Bruchajzer). Giekaesiacy pracowali po rozgrzewce w różnych ustawieniach i grupach nad elementami techniczno-taktycznymi. W drugiej części zajęć, wymienna piątka giekaesiaków ćwiczyła stałe fragmenty gry a podzielona na dwie drużyny dwudziestka prowadziła gry na połowie boiska.

O godz. 13:30 w trybunie północnej rozpoczęła się z kolei analiza wideo.

Fot. M. Antczak

KLIKAJ STRZAŁKAMI "<" (POPRZEDNIE) I ">" (NASTĘPNE)

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.