Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Giekaesiacy tworzyli wielkanocne pisanki (zdjęcia)

1362300092.JPGPo raz trzeci w Galerii "Olimpia" swoimi zdolnościami plastycznymi mogli się wykazać zawodnicy i trener PGE GKS Bełchatów. Ponownie małe dzieła "Brunatnych" pozwoliły na zbieranie środków dla Fundacji Mariusza Wlazłego.


Tym razem do specjalnych stołów "Malowanego Piątku" zasiedli trener Marek Zub oraz zawodnicy: Paweł Baranowski, Patryk Rachwał, Michał Mak, Sebastian Olszar i Kamil Wacławczyk. Po jakimś czasie do kolegów dołączyli wraz z rodzinami Bartosz Ślusarski i Błażej Telichowski. Spod rąk naszych piłkarzy i trenera wyszło kilkanaście kolorowych pisanek tworzonych w różnych stylach, które następnie trafiły na specjalną licytację. Dochód z niej zostanie przekazany Fundacji Mariusza Wlazłego.

Do osób, które wylicytowały giekaesiackie pisanki, trafiły jednocześnie zestawy bezpłatnych zaproszeń na sobotni mecz z Lechem. Zaproszenia były także rozdawane wśród innych klientów galerii, którzy, często zaskoczeni, chętnie skorzystali z takiej niespodzianki.


Zdjęcia: Michał Antczak

KLIKAJ STRZAŁKAMI "<" (POPRZEDNIE) I ">" (NASTĘPNE)

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.