Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Czwartkowy trening na "dwójce" (zdjęcia)

3576650359.JPGDwudziestu pięciu zawodników wzięło udział w czwartkowym treningu PGE GKS Bełchatów, który dzięki pięknej pogodzie odbył się na drugim boisku trawiastym za halą przy 1 Maja.


Spokojna aura pozwoliła także na przeprowadzenie sesji zdjęciowej drużyny z nowym trenerem Markiem Zubem. Wzięło w niej udział 31 zawodników oraz sztab szkoleniowo-medyczny. Po zdjęciach zespół udał się za halę.

Po środowym podziale na grupy oraz specjalnej analizie w trybunie północnej, dziś na "dwójce" pracowano w różnych formach przede wszystkim nad elementami taktycznymi oraz finiszowaniem akcji. Półtoragodzinny trening został zakończony grą na mniejsze boisko.

W czwartkowych zajęciach nie wzięli udziału zawodnicy, którzy mieli zaordynowany rozruch po wczorajszym meczu w czwartoligowych rezerwach oraz Paweł Baranowski, który z powodu infekcji musiał zostać w domu.

Fot. M. Antczak

KLIKAJ STRZAŁKAMI "<" (POPRZEDNIE) I ">" (NASTĘPNE)

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.