Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Pierwsze zajęcia po powrocie trenera Kieresia

3665055623.JPGDwudziestu trzech zawodników wzięło udział w czwartkowym treningu PGE GKS Bełchatów, który po raz pierwszy od powrotu na Sportową poprowadził Kamil Kiereś. Zajęcia na drugim boisku za halą przy 1 Maja poprzedziło krótkie i treściwe spotkanie z drużyną.


W pierwszym z czterech treningów przed wyjazdem do Chorzowa, w którym zawodnicy mogli przede wszystkim dużo operować piłkami, wzięli udział m.in. Alexis Norambuena oraz Arkadiusz Piech, którzy po różnych perypetiach zdrowotnych mogą być brani pod uwagę przy ustalaniu kadry PGE GKS Bełchatów na mecz z Ruchem. Z kolegami nie trenowali z kolei Adrian Basta (unieruchomienie barku), Pavel Komolov (sprawy rodzinne) oraz Mateusz Mak (wciąż pracuje indywidualnie).

W piątek giekaesiacy będą pracować od godz. 10:30.

KLIKAJ STRZAŁKAMI "<" (POPRZEDNIE) I ">" (NASTĘPNE)

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.