Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Zwycięstwo i awans rocznika 2001

2992788742.jpg

Zwycięstwem i awansem naszych zawodników do finału wojewódzkiego zakończył się XI halowy turniej kl. ”0” Górski B rocznika 2001 o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.
Zawody odbyły się w Moszczenicy na nowej hali sportowej w systemie 5 + bramkarz.


Piłkarze trenera P. Przybylskiego w fazie grupowej osiągnęli następujące wyniki:
GKS Bełchatów – Ceramika Opoczno 1:1;  – UKS Orlik Ujazd  8:0; - LKS Świt Kamieńsk 8:0
Siedem punktów, przy bilansie 17:1 dało pierwsze miejsce w grupie i awans do finałowej trójki. W finałach w systemie każdy z każdym, spotkały się zespoły GKS – u, AP UKS Mazovia Tomaszów Maz. i Mechanik Radomsko.

Wyniki meczów finałowych:
GKS Bełchatów - AP UKS Mazovia Tomaszów Maz. 4:0; - Mechanik Radomsko 4:1.

GKS-iacy zdobyli komplet punktów wygrywając zawody i razem z AP UKS Mazovia będą reprezentować OZPN w Piotrkowie Tryb. w finałach wojewódzkich . Dwóch naszych zawodników zostało wyróżnionych indywidualnymi nagrodami: Jakub Karbownik – najskuteczniejszy strzelec i Ernest Kruszyński – nagroda Prezenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

Skład, bramki i asysty:
Grzegorz Kasprzyk (br.), Bartłomiej Lisowski, Bartosz Łudczak (br.3), Miłosz Nowak (br. 4; as. 7), Jakub Karbownik (br. 7; as. 2), Ernest Kruszyński (br. 3; as. 4), Jakub Chudzik, Piotr Pabich (br. 2), Jakub Sionkowski (br. 1; as. 1), Piotr Mielczarek (br. 3; as. 1), Grzegorz Sajewicz (br. 2), Maciej Stachowicz.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.