Najbliższy mecz: |
ZawiszaBydgoszcz |
- |
PGE GKSBełchatów |
Podajemy wyniki meczów oraz składy poszczególnych drużyn juniorskich GKS Bełchatów podczas ostatniej kolejki ligowej.
Centralna Liga Juniorów Starszych (23. kolejka – 5. miejsce)
Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów 0:0
Skład GKS: Niźnik - Hertel, Wrzosek, Michalski, Kolus – Raś (82. Przybylski), Mazerant – Lewandowski (64. Dymek), Banasiak, Grzejda – Magiera (46. Świderski)
Na ławce pozostali: Kuźma, Augustyniak, Miedwiediew
W 70. min Daniel Niżnik obronił rzut karny
Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych (4. kolejka – 8. miejsce)
GKS Bełchatów – Legia Warszawa 0:2 (0:2)
Skład GKS: Majchrzak - Grot, Kokosza, Dymek (50. Walczak), Augustyniak - Marynowski (60. Lewicki), Szafrański (60. Zieliński) - Podedworny, Kutyba (73. Ruszkiewicz), Trzmiel (41. Pawelec) - Przybylski (41. Ciesielski)
Na ławce pozostał Teda
Wojewódzka Liga Junior Młodszy B2 (4. miejsce)
GKS Bełchatów - Omega Kleszczów 3:1
Bramki dla GKS: Zdybowicz 3., Stankiewicz 73., 78.
Skład GKS: Biniek - Kęsy, Klimczak, Bujacz, Wojtczyk - Michalak (41. Siewiera), Kotowski (55. Witkowski), Matuszewski (41. Stankiewicz) - Rośniak (60. Stolarczyk), Zdybowicz (60. Michalski), Szyszkowski
Wojewódzka Liga Trampkarz C1 (17. kolejka – 4. miejsce)
GKS Bełchatów – Sport Perfekt Łódź 1:2 (1:1)
Bramka dla GKS: Lewandowski 18. as. Torchalski
Skład GKS : Wojtczyk, Kowalik, Anioł, Torchalski, Śpiewak, Chwałowski, Rożniakowski, Bąkowicz Tomasz, Maćkowiak, Małecki
Na zmiany wchodzili: Michalak, Matuszewski, Bęben, Lisowski, Bąkowicz Mateusz
Wojewódzka Liga Trampkarz C2 (17. kolejka – 1. miejsce)
GKS Bełchatów – Pelikan Łowicz 10:0 (8:0)
Bramki dla GKS: Karbownik Jakub ‘7 (Bąkowicz Mateusz), ’13 – karny (Sionkowski Jakub), Bąkowicz Mateusz ’19 (Nowak Miłosz), Sionkowski Jakub ’22 (Nowak Miłosz), ’25 (Bąkowicz Mateusz), Kruszyński Ernest ’28 (Nowak Miłosz), Karbownik Jakub ’34 (Nowak Miłosz), ’35 (Kruszyński Ernest), Sionkowski Jakub ’44 (Miller Igor), Karbownik Jakub ’50 (Sionkowski Jakub)
Skład GKS: Pajkert Szymon (’36 Kacprzyk Grzegorz) - Pabich Piotr, Bęben Krzysztof (’36 Chudzik Jakub), Kępiński Dawid, Lisowski Bartłomiej (’36 Miller Igor) - Kruszyński Ernest (’36 Głowacki Bartosz), Nowak Miłosz, Łudczak Bartosz (’36 Grzywacz Bartłomiej), Bąkowicz Mateusz (’36 Lesiak Sebastian) - Sionkowski Jakub, Karbownik Jakub (’36 Błaszczyk Karol)
OL Młodzik D1 U-13 (13. kolejka – 1. miejsce) (mecz zaległy z 2.04.)
Piotrcovia II Piotrków Tryb. - GKS Bełchatów I 0:6 (0:2)
Bramki dla GKS I: Miłosz Kapica 13’(as Miarka), 26’(as Miarka), 52’ (as Kocyła), 56’ (as Miarka), 42’ Jakub Markiewicz, 50’ Kacper Pater (as Rajs)
Skład GKS I – Ciołek, Pawelczyk – Madejczyk, Terkiewicz, Zerka, Rogan, Tomczyk, Pater, Kocyła, Rajs, Michalski, Miarka, Kapica, Grabowiecki, Piechura, Markiewicz, Śliwiński, Konstańczuk
OL Młodzik D1 (zespół D2 U-12) (14. kolejka – 6. miejsce)
GKS II Bełchatów - KS Grocholice Bełchatów 6:0 (2:0)
Bramki dla GKS: Sobera (as. Stemplewski), Ślusarek (as. Rygała), Marchewka (as. Korpas), Korpas (as. Mizera), Mizera, Kiereś (as. Rygała)
Skład GKS: I POŁOWA: Wolankiewicz - Śniady (15.Broś), Ciołkowski (15. Wenus), Stemplewski (15. Kierach), Mizera (15. Cytarzyński) - Tomski (15. Cieślak), Sobera (15. Rygała), Marchewka (15. Kiereś) - Korpas (15. Ślusarek).
Skład GKS: II POŁOWA: Białkowski - Śniady (45.Broś), Ciołkowski (45. Wenus), Stemplewski (45. Kierach), Mizera (45. Cytarzyński) - Tomski (45. Cieślak), Sobera (45. Rygała), Marchewka (45. Kiereś) - Korpas (45. Ślusarek).
Fot. Anna Augustyniak
© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.