Najbliższy mecz: |
ZawiszaBydgoszcz |
- |
PGE GKSBełchatów |
Prezentujemy podsumowanie meczów rozgrywanych przez zespoły GKS Bełchatów w juniorskich rozgrywkach ligowych. Na koncie mamy m.in. zwycięstwo najstarszego rocznika oraz dwie wiktorie nad ŁKS Łódź.
Centralna Liga Juniorów Starszych (25. kolejka – 5. miejsce)
Wisła Puławy - GKS Bełchatów 2:3 (0:1)
Bramki dla GKS: Krystian Pałczyński 29, Marcin Rakowski 54, Tomasz Kolus 87
Skład GKS: Bruchajzer - Kowalski (58. Hertel), Michalski, Wrzosek, Lewandowski - Raś, Banasiak - Berłowski (80. Wrona), Rakowski, Grzejda (75. Kolus) - Pałczyński (84. Świderski)
Na ławce pozostali: Kuźma oraz Mazerant
Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych (6. kolejka – 8. miejsce)
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 0:4 (0:1)
Skład GKS: Majchrzak- Kokosza, Zieliński, Ciesielski (70. Ruszkiewicz), Grot ( 41. Węglewski), Dymek, Marynowski, Szafrański ( 58. Walczak), Pawelec (58. Trzmiel), Podedworny ( 73. Zerka), Przybylski (73. Nowak)
Na ławce pozostał Teda
LW Junior Młodszy B2 (4. miejsce)
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 2:0
Bramki dla GKS: Rośniak 11', Stankiewicz 30'
Skład GKS: Majchrzak - Klimczak, Cholerzyński, Bujacz, Wojtczyk - Siewiera, Witkowski, Stankiewicz (60. Kotowski) - Rośniak, Stolarczyk (70. Pokora), Zdybowicz (55. Michalski)
Na ławce pozostali: Biniek, Matuszewski, Michalak
LW Trampkarz C1 (19. kolejka – 4. miejsce)
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 2:1 (2:0)
Bramki dla GKS: 35' Lewandowski as. Bąkowicz Mateusz, 40' Lewandowski as. Bąkowicz Mateusz
Skład GKS: Wojtczyk, Drobniewski, Anioł, Torchalski, Lisowski, Michalak, Chwałowski, Matuszewski, Bąkowicz Mateusz, Warnecki, Lewandowski
Na zmiany wchodzili: Pędziwiatr Kamil, Małecki, Maćkowiak, Bąkowicz Tomasz, Kowalik
LW Trampkarz C2 (19. kolejka – 2. miejsce)
GKS Bełchatów – Mazovia Tomaszów Mazowiecki 6:0 (5:0)
Bramki dla GKS: Kruszyński Ernest ’12 (Łudczak Bartosz), Warnecki Damian ’15 (Bąkowicz Mateusz), ’27 (Nowak Miłosz), Łudczak Bartosz ’30 (Pabich Piotr), Warnecki Damian ’32 (Bąkowicz Mateusz), Miller Igor ‘69
Skład GKS: Pajkert Szymon (’36 Kacprzyk Grzegorz) - Pabich Piotr, Bęben Krzysztof, Kępiński Dawid, Sionkowski Jakub - Kruszyński Ernest (’45 Kowalczyk Piotr), Nowak Miłosz (’52 Lesiak Sebastian), Łudczak Bartosz (’36 Grzywacz Bartłomiej), Bąkowicz Mateusz (’36 Lisowski Bartłomiej) - Warnecki Damian (’36 Miller Igor), Karbownik Jakub (’53 Chudzik Jakub).
OL Trampkarz C2 (8. kolejka – 1. miejsce)
GKS Bełchatów - Orzeł Dobryszyce 11:0 (7:0)
Bramki dla GKS: Kowalczyk Piotr 3’(K), 5’, 22’(as Chudzik), Igor Miller 19’(as Stolarczyk), 34’(as Rogut), Chudzik Bartosz 27’(as Miller), Stolarczyk Jakub 32’(as Chudzik), Tomczyk Maciej 38’(as Głowacki), Głowacki Bartosz 40’(as Rogut), 43’(K), 48’(as Błaszczyk)
Skład GKS: Kacprzyk (36’ Pawelczyk) – Chudzik (36’ Piechura), Wójcik, Tomczyk, Rogut, Lesiak (36’ Pura), Miller (36’ Błaszczyk), Grzywacz (36’ Pater), Kowalczyk (Pawłowski), Głowacki, Stolarczyk
OL Młodzik D1 (16. kolejka – 1. miejsce)
Zjednoczeni Bełchatów - GKS Bełchatów I 0:12 (0:6)
Bramki dla GKS I: Dawid Kocyła 9’(as Kapica), 12’(as Michalski), 58’, Terkiewicz Piotr 10’(as Kapica), Jakub Miarka 27’, 32’, 36’(as Grabowiecki), 42’, Kacper Konstańczuk 29’(as Grabowiecki), Bartosz Grabowiecki 48’, Damian Rajs 57’, Miłosz Kapica 59’
Skład GKS I – Ciołek, Wróblewski – Madejczyk, Terkiewicz, Zerka, Rogan, Kocyła, Rajs, Michalski, Miarka, Kapica, Grabowiecki, Markiewicz, Śliwiński, Konstańczuk, Płochocki, Szmigielski
OL Młodzik D1 (16. kolejka – 6. miejsce)
GKS II Bełchatów - MUKS Szóstka Radomsko 0:3 (0:1)
Skład GKS: I POŁOWA: Komar - Korpas (15.Broś), Ciołkowski (15. Wenus), Stemplewski (15. Filanowski), Mizera (15. Cytarzyński) - Tomski (15. Śniady), Sobera (15. Grabiszewski), Rygała (15. Kiereś) - Marchewka (15. Ślusarek).
Skład GKS: II POŁOWA: Białkowski - Korpas (45.Broś), Ciołkowski (45. Wenus), Stemplewski (45. Filanowski), Mizera (45. Cytarzyński) - Tomski (45. Śniady), Sobera (45. Grabiszewski), Rygała (45. Kiereś) - Marchewka (45. Ślusarek).
Fot. Anna Augustyniak
© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.