Najbliższy mecz: |
ZawiszaBydgoszcz |
- |
PGE GKSBełchatów |
Za nami kolejny weekend w wykonaniu juniorów, trampkarzy i młodzików GKS Bełchatów. Prezentujemy zestawienie wyników osiągniętych przez naszych młodych zawodników w poszczególnych ligach.
Centralna Liga Juniorów (12. kolejka – 7. miejsce)
Korona Kielce - GKS Bełchatów 1:1
Bramka dla GKS: Jacek Bloch 82. (k)
Skład GKS: Niźnik – Ozga (46. Podedworny), Michalski, Węglewski, Dymek (77. Grot) -Banasiak, Szafrański (90. Marynowski) - Świderski, Ryszka (86. Kokosza), Berłowski - Bloch
Na ławce pozostali: Kuźma i Ciesielski
I LW Junior Młodszy B1 (10. kolejka – 6. miejsce)
GKS Bełchatów - SMS Łódź 1:2
Bramka dla GKS: Michalski 69.
Skład GKS: Wojtczyk Krystian - Ogrodowczyk, Bykowski, Cholerzyński, Wojtczyk Kacper - Siewiera, Zieliński ( Witkowski 65), Zdybowicz (Stankiewicz 63), Rośniak (Janik 48min), Szyszkowski, Michalski
I LW B2 Junior Młodszy (10. kolejka – 2. miejsce)
Pelikan Łowicz - GKS Bełchatów 3:4 (0:4)
Bramki dla GKS: 15' Bąkowicz as. Lewandowski, 22' Szaniec as. Michalak, 28' Szaniec as. Lewandowski, 38' Lewandowski
Skład GKS: Wojtczyk (41' Pędziwiatr K.), Kowalik, Anioł (41'Chwałowski ), Pędziwiatr K. (41' Torchalski), Rożniakowski (50' Drobniewski), Michalak, Szaniec, Bąkowicz, Śpiewak (65' Włodarczyk), Lewandowski, Matuszewski.
I LW Trampkarz C1 (10. kolejka – 2. miejsce)
GKS Bełchatów – Mechanik Radomsko 6:1
Bramki dla GKS: Bartłomiej Grzywacz 4, Bartosz Łudczak, Piotr Kowalczyk
Skład GKS: Grzegorz Kacprzyk (41"Szymon Pajkert), Jakub Chudzik (60" Sebastian Lesiak), Krzysztof Bęben, Dawid Kępiński, Bartek Lisowski, Miłosz Nowak, Bartek Łudczak, Ernest Kruszyński, Igor Miller, Bartek Grzywacz, Piotr Kowalczyk
II LW Trampkarz C1 (10. kolejka – 8. miejsce)
GKS Bełchatów - Boruta Zgierz 0:8 (0:1)
Skład GKS: Kacprzyk (60’ Wróblewski) – Piechura (50’ Filanowski), Kasznicki, Jaceński, Madejczyk (50’ Broś), Konstańczuk (60’ Pura), Stolarczyk (50’ Pater), Lesiak (59’ Kuśmierek), Błaszczyk (65’ Ślusarek), Żyłka, Głowacki.
I LW Trampkarz C2 (10. kolejka – 4. miejsce)
GKS Bełchatów - Mazovia Tomaszów Maz. 0:2 (0:0)
Skład GKS: Pawelczyk – Miarka, Rogan, Tomczyk, Płochocki (55’ Grabowiecki), Śliwiński (45’ Markiewicz), Rajs, Szmigielski, Stępień(55’ Michalski), Kocyła, Kapica
Na ławce pozostał Ciołek (kontuzja)
LO Młodzik D1 gr. I (9. kolejka – 1. miejsce)
UKS RAP Radomsko - GKS I Bełchatów 0:6
Bramki dla GKS: Sobera x2 (as. Tomski, Mizera), Sionkowski (as. Tomski), Tomski, Mizera (as. Ciołkowski), Żurawski (as. Cytarzyński)
Skład GKS: I POŁOWA: Wolankiewicz - Stemplewski (16. Stefaniak), Ciołkowski (16. Kierach), Sionkowski (16. Cytarzyński) - Sobera (16. Kiereś), Tomski (16. Śniady), Korpas (16. Cieślak), Marchewka (16. Grabiszewski) - Mizera (16. Żurawski).
Skład GKS: II POŁOWA: Białkowski - Stemplewski (16. Stefaniak), Ciołkowski (16. Kierach), Sionkowski (16. Cytarzyński) - Sobera (16. Kiereś), Tomski (16. Śniady), Korpas (16. Cieślak), Marchewka (16. Grabiszewski) - Mizera (16. Żurawski).
LO Młodzik D1 gr. II (8 meczów - 8. miejsce)
GKS II Bełchatów – Włókniarz Moszczenica 10:3 (7:0)
Bramki dla GKS: Załęczny Kacper 3x , Czyżewski Szymon 3x, Kurzydlak Dominik, Rzepczyński Bartek, Stelmach Igor, Miarka Mateusz
Skład GKS: Gogul Konrad, Sokołowski Mikołaj, Marciniak Mateusz, Kurzydlak Dominik, Glapiński Kacper, Gaszewski Antek, Pietryka Dawid, Miarka Mateusz, Czyżewski Szymon, Tokarczyk Kuba, Urban Tomasz, Załęczny Kacper, Stelmach Igor, Rzepczyński Bartek, Kmiecik Dawid
© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.