Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Udany rok naszych zapaśników

3669320871.jpg

Sport uczy wygrywać. Sport uczy przegrywać z godnością. Uczy wszystkiego. Uczy życia" - te słowa Ernesta Hemingway'a były mottem pracy zapaśników GKS "Bełchatów" SSA.


W minionym roku nasi zawodnicy szkoleni przez Janusza Włastowskiego i Andrzeja Olczyka wzięli udział w wielu turniejach, w których zdobyli łącznie aż 41 medali w tym 11 złotych, 16 srebrnych i 14 brązowych.

Z turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych o wyższej randze  giekaesiacy przywieźli 16 krążków: 2 złote, 4 srebrne i 10 brązowych.

W swoim ostatnim występie w turnieju makroregionu Polski Centralnej organizowanym przez ZKS Radomsko bełchatowianie wywalczyli 5 medali:

- złoto: Piotr Wlazłowski, Damian Proszak, Daniel Stępień
- brąz: Dominik Małkowski, Piotr Dyła

Tuż za podium uplasowali się: Mateusz Hochman, Konrad Rośniak i Dawid Zowczak.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.