Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Cenniki na rundę wiosenną. Są zmiany

3643671133.pngAż dziesięć kategorii biletów i siedem karnetów, zniżka na cenie podstawowej wejściówki oraz ułatwienia dla osób bez Karty Kibica - to wszystko znajdziecie w wiosennym cenniku na mecze PGE GKS Bełchatów.


Meczem z Chrobrym Głogów 12 marca rozpocznie się dla kibiców "Brunatnych" runda rewanżowa 1 ligi. Przed nami siedem meczów na stadionie przy Sportowej. Warto zakupić stały abonament na te spotkania, by zaoszczędzić czas i pieniądze a dodatkowo zapewnić sobie ulubione miejsce przy Sportowej.

Istotną zmianą jest obniżka podstawowej ceny biletu z 20 na 15 zł, co ma także przełożenie na cenę karnetu.

W zależności od rodzaju oraz zniżek bilety będzie można nabyć w cenach od 1 do 20 zł, natomiast zakup karnetu to wydatek od 7 do 90 zł. Do nabycia będą także bilety VIP (40 i 60 zł) oraz karnety VIP (240 i 360 zł).

W nowym cenniku biletów wprowadzono nowe pozycje, dzięki czemu bilety bez Karty Kibica można nabyć w trzech przystępnych cenach 5, 15 i 20 zł.

Promocyjna cena karnetu powoduje, że kibic zyskuje jeden mecz za darmo. Dodatkowo klub nagradza tych kibiców, którzy nabywali bilety w przedsprzedaży i karnet w poprzedniej rundzie. Od podanej w tabeli ceny normalnego i ulgowego karnetu (za 90 zł i za 60 zł) przysługuje dodatkowy rabat 10 zł każdemu, kto na swoim koncie Karty Kibica zgromadził co najmniej 15 punktów. Rabat ten nie obowiązuje na ceny zniżkowych karnetów (pakiet "Rodzina 3+", karnet za 1 zł).     

Kontynuacja karnetów na wybrane jesienią miejsca będzie prowadzona w Punkcie Obsługi Kibica od 22 lutego od godz. 9, natomiast otwarta sprzedaż abonamentów ruszy 2 marca. W poniedziałek 7 marca rozpocznie się sprzedaż biletów na pierwszy mecz rundy przy Sportowej z Chrobrym Głogów (12 marca o godz. 17).

Cennik biletów i karnetów oraz szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ

Wejście z Kartą Kibica

Najłatwiejszym sposobem na zakup biletu i szybkiego wejścia na nasz stadion nadal pozostaje Karta Kibica, która daje także możliwość korzystania z innych udogodnień oraz specjalnych promocji. Dzięki posiadaniu Karty Kibica można kupować bilety poprzez aplikację internetową, korzystać z ofert rabatowych kilkudziesięciu Partnerów GKS czy nabywać wejściówki i karnety w niższych cenach oraz zdobywać punkty, dzięki którym można wejść na jeden mecz bezpłatnie.

W związku z nowelizacją ustawy, przy wyrabianiu Karty Kibica GKS Bełchatów (nowej lub w kontynuacji) każdy kibic ma wybór, czy chce, aby widniało na niej jego zdjęcie czy też nie.

Posiadacze KK mogą nabywać bilety w kasach, Punkcie Obsługi Kibica oraz przez aplikację internetową. Wejściówki można zakupić także dla kogoś znajomego podając numer pesel posiadacza KK. Nowy cennik zawiera zniżkę biletu normalnego do 15 zł.

Wejście bez Karty Kibica

Dla osób, które nie mają potrzeby wyrabiania KK, klub zapewnia możliwość zakupu biletów na tzw. bilet jednorazowy w formie plastikowej karty. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica a w dniu meczu także we wszystkich kasach), kibic będzie musiał jedynie okazać dowód tożsamości, z którego zostaną spisane wymagane dane. Kartę jednorazową można zakupić także dla kogoś znajomego podając jego numer pesel.

Obowiązek posiadania dokumentu

Przypominamy, że w związku z obowiązkiem organizatora dotyczącym weryfikacji przy wejściu każdej osoby, wszyscy kibice (zarówno z KK jak i bez) muszą posiadać także dokument potwierdzający swoją tożsamość a przypadku kibiców korzystających ze zniżek dodatkowo dokumentu upoważniającego do ulgi (np. legitymacja czy „Bełchatowska Karta Rodziny").

W ofercie karnetowej i biletowej dostępne są miejsca w następujących sektorach:
A1-A3, B1-B8, balkony trybuny B, C1-C8, D1, D4, D5, D6 i D11.

Poza sprzedażą pozostają sektory:
A4, C9, D2, D3, D7, D8, D9, D10 i D12

2840059764.png

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.