Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów


Biuro Prasowe GKS "Bełchatów" S.A.

97 - 400 Bełchatów
ul. Sportowa 3, pok. nr 35

Rzecznik prasowy
Michał Antczak
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

kom. 695 922 767
tel. (44) 635 03 55 wew. 131
fax (44) 635 07 91

Uwaga! Wszelkie wywiady z piłkarzami, trenerami i pracownikami klubu powinny być zgłoszone do Biura prasowego, a po ich przeprowadzeniu przesłane do autoryzacji (na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )

Akredytacje stałe na mecze rundy wiosennej sezonu 2015/16 (uprawniają do wstępu na spotkania 1 ligi oraz ewentualne sparingi)

Uwaga! Prosimy, aby o ten rodzaj akredytacji ubiegały się osoby, które na co dzień współpracują z PGE GKS i relacjonują wydarzenia związane z naszym Klubem. Uprzejmie informujemy, iż dziennikarze/ fotoreporterzy, których wnioski zostaną zweryfikowane negatywnie, będą mogli ubiegać się o akredytacje jednorazowe na wybrane mecze PGE GKS.

Wniosek akredytacyjny powinien być wypełniony czytelnie, musi koniecznie zawierać podpis redaktora naczelnego lub kierownika działu oraz pieczęć firmową. Złożone wnioski muszą posiadać skan lub kserokopię dowodu tożsamości z numerem PESEL.

Wnioski można składać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. bądź na numer faksu (44) 635 07 91 w nieprzekraczalnym terminie 6 marca b.r.

Złożenie wniosku akredytacyjnego nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji. O ich przyznaniu decyduje Klub. Liczba akredytacji jest ograniczona.
 
Pobierz wniosek o akredytację stałą (.doc): TUTAJ
Pobierz wniosek o akredytację stałą (.pdf): TUTAJ

Akredytacje jednorazowe na mecze rundy wiosennej sezonu 2015/16

W związku z wprowadzeniem nowego systemu przyznawania akredytacji "Accredito", proces akredytacyjny na rundę wiosenną 2015/16 odbywa się obecnie tylko i wyłącznie za pomocą internetowego Biura Prasowego.
 

2651272469.png

Regulamin pracy mediów podczas meczu na GIEKSA Arenie w Bełchatowie:

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy parkować wokół hali sportowej przy ul. 1 Maja naprzeciwko głównej bramy na stadion.
   
Akredytacje są wydawane w kasie "A" (fot. 1) po okazaniu legitymacji prasowej, ew. innego dowodu tożsamości, natomiast wejście prowadzi przez oznaczoną bramkę dla prasy.
   
Funkcjonują dwa rodzaje akredytacji:

    a) PRASA (na trybunę "E")
    b) FOTO/TV (dla fotografów i operatorów kamer)

Posiadacze akredytacji „PRASA” mają wstęp wyłącznie na część prasową trybuny "E" (sektor C - patrz fot. 4) a po zakończeniu meczu także do Strefy Mieszanej (pod trybuną honorową - przy szatniach) oraz sali konferencyjnej. Lożę prasową stanowi 35 miejsc z 30 pulpitami (zapewniona sieć elektryczna + Wi-Fi).

Fotoreporterzy oraz operatorzy kamer mają wstęp na murawę poza oznaczone za bramkami linie, do Strefy Mieszanej oraz na konferencję pomeczową. Operatorzy kamer mają wstęp na murawę tylko w wyznaczone strefy bez możliwości rejestracji wydarzeń boiskowych, do Strefy Mieszanej oraz sali konferencyjnej.

Żaden przedstawiciel mediów nie może przekroczyć linii boiska na kwadrans przed, w trakcie trwania oraz kwadrans po meczu.
   
Fotoreporterzy oraz kamerzyści posiadający akredytację FOTO/ TV stałą lub jednorazową zgłaszają się do budynku klubowego po odbiór kamizelki, który następuje po wpisaniu się na listę. Wydający kamizelki spisuje dane reportera, stąd wymóg posiadania dowodu tożsamości. Kamizelki są ponumerowane. Ich zwrot po zakończeniu meczu następuje w tym samym miejscu. 

Pomeczowe wywiady z zawodnikami odbywają się na tle ścianek do wywiadów w strefie Strefy Mieszanej, natomiast konferencja prasowa z udziałem trenerów obu drużyn odbywa się kwadrans po zakończeniu zawodów w sali konferencyjnej.

Organizator ma prawo odbioru przyznanych akredytacji w przypadku nie stosowania się do powyższego regulaminu.

Akredytacje wydawane będą od 1,5 godz. przed rozpoczęciem meczu). Przy wejściu na obiekt sprawdzana jest tożsamość przedstawiciela redakcji. Trybuna prasowa i sala konferencyjna posiada dostęp do gniazdek elektrycznych. Cały stadion w tym sala konferencyjna posiada dla przedstawicieli mediów dostęp do łącza internetowego za pomocą technologii wi-fi (o hasło prosimy pytać Biuro Prasowe).

Plan GIEKSA Areny - wejdź TUTAJ


670564282.png
Miejsce wydawania akredytacji

2371652557.jpg
Przedstawiciele prasy mogą zaparkować swoje auta na parkingach, znajdujących się tuż przy stadionie i hali sportowej.

2956763773.jpg
Pulpity dla przedstawicieli prasy

35421805.jpg
Dla prasy zostały wyznaczone miejsca na na trybunie "E"

1065113565.jpg
Wejście do sali konferencyjnej znajduje się za budynkiem klubowym

459748924.jpg
Sala konferencyjna


  Pobierz herb klubu (.png)

  Pobierz herb klubu wersja monochromatyczna (.png)

  Pobierz herb klubu wersja wektorowa (.cdr)

  Pobierz hymn klubu (.mp3)

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.