Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

RUNDA WIOSENNA SEZONU 2015/16

DLA POSIADACZY KARTY KIBICA GKS BEŁCHATÓW:

CENNIK BILETÓW


BILET NORMALNY - 15

BILET ULGOWY - 10 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, krwiodawców, rencistów i żołnierzy - za okazaniem stosownych dokumentów)

BILET DZIECIĘCY - 1 zł (dla dzieci do 13. roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej)


CENNIK BILETÓW z "Bełchatowską Kartą Rodziny"

BILET NORMALNY - 10

BILET ULGOWY - 5 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, krwiodawców, rencistów i żołnierzy - za okazaniem stosownych dokumentów)

BILET DZIECIĘCY – 1 zł (dla dzieci do 13. roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej)

CENNIK KARNETÓW (7 meczów) *

KARNET NORMALNY – 90

KARNET ULGOWY - 60 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, krwiodawców, rencistów i żołnierzy - za okazaniem stosownych dokumentów)

KARNET DZIECIĘCY – 7 zł (dla dzieci do 13. roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej)

CENNIK KARNETÓW (7 meczów) – z "Bełchatowską Kartą Rodziny"

KARNET NORMALNY - 60

KARNET ULGOWY - 30 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, krwiodawców, rencistów i żołnierzy - za okazaniem stosownych dokumentów).

KARNET DZIECIĘCY – 7 zł (dla dzieci do 13. roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej).     

W ofercie karnetowej i biletowej dostępne są miejsca w następujących sektorach:
A1-A3, B1-B8, balkony trybuny B, C1-C8, D1, D4, D5, D6 i D11.

Poza sprzedażą pozostają sektory:
A4, C9, D2, D3, D7, D8, D9, D10 i D12              
                   

DLA OSÓB BEZ KARTY KIBICA:

KARTA JEDNORAZOWA** - 20
(normalna)
KARTA JEDNORAZOWA - 15
(ulgowa)
KARTA JEDNORAZOWA - 5
(dziecięca)

BILET DLA KIBICÓW PRZYJEZDNYCH - 15

BILET VIP z cateringiem - 60
BILET VIP bez cateringu - 40

KARNET VIP z cateringiem - 360
KARNET VIP bez cateringu - 240

* Przy zakupie karnetu nakłada się dodatkowo rabat wynikający z zebranych punktów za zakup poprzedniego karnetu. Od podanej w tabeli ceny normalnego i ulgowego karnetu (za 90 zł i za 60 zł) przysługuje dodatkowy rabat w wysokości 10 zł. (Rabat wynikający z zebranych za zakup karnetu w poprzedniej rundzie 15 punktów nie obowiązuje na ceny promocyjne karnetów (pakiet "Rodzina 3+", karnet za 1 zł).     

** Możliwość zakupu biletu na konkretny mecz przy Sportowej 3 bez KK na tzw. kartę jednorazową. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica a w dniu meczu także we wszystkich kasach), kibic będzie musiał okazać dowód tożsamości.

2693790219.pngPod adresem internetowym www.bilet.gksbelchatow.com funkcjonuje aplikacja do internetowego kupna biletów. Dzięki niej bez konieczności wychodzenia z domu czy pracy każdy posiadacz Karty Kibica może sam "nabić" sobie bilet na wybrany mecz i na ulubione miejsce, następnie opłacić przelewem nie tracąc czasu w kolejkach (tylko z Kartą Kibica - do 24 h przed meczem).

Bilety i karnety informacje:

1. Bilety na mecze na stadionie przy Sportowej 3 mogą zakupić osoby posiadające Kartę Kibica GKS Bełchatów lub na kartę jednorazową*.

Bilety takie będzie można zakupić w kasach stadionu GKS po sprawdzeniu poprawności danych na karcie oraz ewentualnych ograniczeń uprawnień do udziału w imprezach masowych. Jednocześnie przypominamy, że kibice klubu, z którym rozgrywany jest dany mecz (oraz kibice sympatyzujący z tą drużyną) powinni nabywać bilety na sektor gości za pośrednictwem własnego klubu.

* Możliwy jest także zakup jednorazowych biletów bez Karty Kibica dla osób spoza województwa klubu-gości. Bilet taki ma jedną cenę 15 zł.

2. Aby szybciej zakupić bilet prosimy skorzystać z opcji przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica (według harmonogramu podawanego na oficjalnej stronie www.gksbelchatow.com) lub też przez aplikację internetową na stronie www.bilet.gksbelchatow.com. W obu przypadkach bilet „nabijany” jest na Kartę Kibica, co pozwala na wejście na stadion.

3. Osobie, która nie ukończyła 13. roku życia, bilet/ karnet nabywa pełnoletni opiekun (np. rodzic), który posiada już zakupiony bilet/karnet na swoją Kartę Kibica. W tym zapisie chodzi o spełnienie warunków ustawy w zakresie wejścia na imprezę masową nieletniego z osobą pełnoletnią. Samo wejście na stadion przez kołowrót odbywa się także przy obecności opiekuna.

4. Osoba w wieku 13 – 18 lat, aby móc zakupić bilet lub karnet musi mieć przypisanego opiekuna. Nie musi być to jednak osoba posiadająca Kartę Kibica. Wymagane jest tylko podanie niezbędnych danych pełnoletniego opiekuna: imię, nazwisko, nr pesel, data urodzenia. Operację tę wykonujemy tylko raz - przy pierwszym zakupie biletu/ karnetu.

5. Osoby, które zakupiły bilet ulgowy, aby wejść na stadion oprócz Karty Kibica przy wejściu muszą mieć przygotowany dokument upoważniający do ulgi w celu sprawdzenia przez służby ochrony.

6. Osoby, które zakupiły bilet jednorazowy (bez Karty Kibica), aby wejść na stadion oprócz Karty Kibica przy wejściu muszą mieć przygotowany dokument potwierdzający tożsamość w celu sprawdzenia przez służby ochrony.

7. Dziecko do 5. roku życia na stadion może wejść bezpłatnie z opiekunem posiadającym ważny bilet. Na jednego opiekuna może przypadać tylko jedno dziecko, które nie będzie zajmować numerowanego miejsca, lecz usiądzie na kolanach opiekuna.


Pytania i odpowiedzi:

Zapomniałem Karty Kibica - czy mogę kupić bilet?
- Tak, jest taka możliwość. Po okazaniu dowodu osobistego można zakupić bilet w punkcie kasowym i bilet zostanie automatycznie „nabity” na Kartę.

Uwaga! W dniu meczu taka osoba musi już pamiętać o Karcie Kibica i ja okazać przy wejściu na stadion.

Czy mogę kupić bilet/karnet dla znajomego?
- Tak. By skorzystać z tej możliwości należy tylko okazać Kartę Kibica osoby, dla której chcemy dokonać zakupu.

Gdzie w dniu meczowym można zakupić bilet?
- W dniu meczowym sprzedaż biletów odbywa się tylko i wyłącznie w kasach stadionowych. W dniu meczowym w Punkcie Obsługi Kibica odbywa się jedynie obsługa Kart Kibica (wyrabianie, odbiór, reklamacje).

Jeżeli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytania napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. !

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.