Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Wymiana pierwszych Kart Kibica trwa

Czytaj więcej...GKS „Bełchatów” S.A. uprzejmie przypomina, iż 1 stycznia 2014 r. swoją ważność utraciły pierwsze Karty Kibica. Oznacza to konieczność wymiany KK celem swobodnego wejścia na stadion.

Podziel się piłkarskimi wspomnieniami

Czytaj więcej...Komitet Organizacyjny Obchodów 85-lecia piłki nożnej w Bełchatowie zaprasza serdecznie do włączenia się mieszkańców miasta i regionu do stworzenia wyjątkowej wystawy, której tematyką będzie historia rodzimego futbolu.

Wiosenne akredytacje - ostatnie dni

Czytaj więcej...GKS "Bełchatów" S.A. pzrypomina, iż od 1 lutego 2013 r. trwa przyjmowanie wniosków o akredytacje stałe na rundę wiosenną 1 Ligi. Formularze można przesyłać w nieprzekraczalnym terminie 3 marca.

Kamil Kiereś: Wierzę w tę filozofię

Czytaj więcej...Po pięciu pełnych dniach zgrupowania w Turcji zapytaliśmy trenera PGE GKS Bełchatów Kamila Kieresia o najważniejsze aspekty dotyczących całego okresu przygotowań do rundy. Zapraszamy do lektury.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.