Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Umowa pomiędzy GKS a Gryfem podpisana

852686003.JPGW poniedziałek w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Słupsku doszło do podpisania umowy o współpracy pomiędzy miejscowym Gryfem a GKS „Bełchatów” S.A. Górniczy klub reprezentował dyrektor sportowy Jacek Krzynówek.


Umowę z ramienia gospodarzy podpisał Wiceprezes Zarządu Gryfa Słupsk S.A. Paweł Kryszałowicz. W ramach porozumienia młodzi zawodnicy słupskiego klubu będą zapraszani na testy do Bełchatowa a trenerzy będą odbywali staże przy Sportowej. Podpisanie umowy poprzedziło spotkanie wielokrotnego reprezentanta Polski Jacka Krzynówka z młodymi zawodnikami Gryfa.

Jednym z pierwszych efektów współpracy jest półroczne wypożyczenie do Bełchatowa 17-letniego pomocnika Marcjana Majchera z opcją transferu definitywnego. Majcher jest uczniem słupskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego i czołowym zawodnikiem zespołu juniorów starszych Gryfa, który zdecydowanie lideruje w Pomorskiej Lidze Juniorów. W rundzie wiosennej będzie występował w czwartoligowych rezerwach „Brunatnych” i Centralnej Lidze Juniorów.

1837544347.JPG

557134625.png

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.