Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

GKS na I Forum Gospodarczym Powiatu

5244399.pngPrezentacja na temat sportowej marki regionu, stoisko promocyjne oraz obecność przedstawicieli klubu - tak GKS "Bełchatów" weźmie udział w I Forum Gospodarczym Powiatu.


Przez dwa dni lutego potrwa I Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego, adresowane do przedsiębiorców z naszego powiatu. Na wydarzenie złożą się prezentacje i panele dyskusyjne w czterech zasadniczych dziedzinach: przedsiębiorczość, innowacja i technologie, współpraca terytorialna, społeczeństwo.

Forum rozpocznie się Hotelu "Wodnik" we wtorek, 2 lutego, o godz. 15.30. Zainauguruje je panel dyskusyjny dotyczący możliwości finansowania przedsiębiorstw, przygotowany przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego.

Tematyka kolejnego panelu, organizowanego przez Bełchatowsko-Kleszczowski Park Przemysłowo-Technologiczny, dotyczyć będzie trendów w technologiach oraz współpracy świata nauki z biznesem. Na zakończenie pierwszego dnia wystąpią przedstawiciele klubów SKRA i GKS w prezentacjach na temat sportowej marki regionu.

Drugi dzień forum będzie poświęcony współpracy biznesu z samorządami, zaprezentują się m.in. przedstawiciele powiatu stalowowolskiego i słupskiego, Litwy, Ukrainy oraz Niemiec.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem I Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego jest Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski. Partnerami forum są: Regionalna Izba Gospodarcza w Bełchatowie, Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów, Fundacja Rozwoju Gminy Zelów. Udział w forum potwierdziły delegacje ze Słupska, Kętrzyna, Stalowej Woli, Soleczników z Litwy, Żółkwi z Ukrainy i Berchtesgaden z Niemiec. Regiony partnerskie pochwalą się potencjałem i pomysłami na wspieranie świata biznesu.

Forum będą towarzyszyć stoiska promocyjne firm i partnerów przedsięwzięcia. Organizatorem forum jest Starostwo Powiatowe w Bełchatowie, a patronem honorowym Zbigniew Rau, wojewoda łódzki.

Źr. powiat-belchatowski.pl/ własne

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.