Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Spędź ferie na GIEKSA Arenie!

1376843405.pngPrzed uczniami okres zimowego wypoczynku. Miło nam poinformować, iż rozpoczęły się zapisy na otwarte Ferie z GKS Bełchatów "Zdrowo i wesoło", podczas których będzie można miło spędzić czas w biało-zielono-czarnym świecie!


Ferie odbywać się będą głównie w Trybunie Rodzinnej stadionu przy Sportowej. W bogatym programie dla dzieci są m.in. zabawy ruchowe i ogólnorozwojowe, karaoke, nauka kulturalnego kibicowania, warsztaty telewizyjne i codzienne spotkania z piłkarzami PGE GKS Bełchatów. Każdego dnia dzieci otrzymają także poczęstunek.

Organizowane po raz pierwszy przez górniczy klub zimowe ferie dedykowane są dzieciom w wieku 7- 13 lat. Zajęcia i warsztaty odbywać się będą w czasie drugiego tygodnia ferii zimowych (22-26 lutego w godz. 11-14).

Zapisy na zajęcia prowadzone są w sekretariacie GKS „Bełchatów” S.A. przy ul. Sportowej 3 w dni robocze w godz. 9 – 15 i potrwają do 19 lutego. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia są otwarte i płatne (koszt 20 zł za jeden dzień).

Poniżej do pobrania regulamin, oświadczenie opiekuna i scenariusz ferii:

Regulamin  PDF  DOC

Scenariusz  PDF  DOC

Patronat nad Feriami objęła Prezydent Miasta Bełchatowa, Mariola Czechowska oraz Starosta Bełchatowski, Waldemar Wyczachowski.

Partnerami Ferii zostało Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerstwa w Bełchatowie oraz Elbest Hotels.

PATRONI:

 

PARTNERZY:


GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.