Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Zostań Sponsorem Meczu!

1536581604.pngPrzed rundą wiosenną GKS "Bełchatów" S.A. wprowadza dla partnerów biznesowych kolejną możliwość promowania swojej marki podczas meczów na stadionie przy Sportowej.


Górniczy klub proponuje całkowicie nową możliwość ekspozycji brandu Państwa firmy podczas pierwszoligowych meczów PGE GKS Bełchatów. Od wiosny nasi kontrahenci mogą włączyć się w aktywny sponsoring klubu już nie tylko podczas całej rundy, ale także przy okazji konkretnego spotkania.

Przed nami siedem meczów od 12 marca do 4 czerwca a każdy z nich to nowe emocje i okazja do zaprezentowania się kibicom oraz mediom na stadionie a także w rzeczywistości wirtualnej, ponieważ każde spotkanie ma swoją kampanię promocyjną.

Sponsor Meczu – to unikatowy pakiet świadczeń reklamowych. Zostań sponsorem dowolnego pojedynku ligowego PGE GKS Bełchatów i wykorzystaj szansę promocji, jaką daje GIEKSA Arena!

Jesteśmy klubem, który chce skupiać wokół siebie jak najwięcej podmiotów i instytucji, dlatego też mamy niewątpliwy zaszczyt zaprosić Państwa do jak najszerszej współpracy z naszym klubem. Pierwszym krokiem może być właśnie wykupienie statusu Sponsora Meczu.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym pakietem świadczeń dla Sponsora Meczu a w przypadku zainteresowania do skontaktowania się z działem marketingu GKS "Bełchatów" S.A.

Sponsor Meczu - pakiet świadczeń

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.