Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Bilety na pierwszy mecz wiosny

3970064428.pngW poniedziałek 7 marca rozpocznie się sprzedaż biletów na pierwszy mecz PGE GKS Bełchatów w 2016 roku na stadionie przy Sportowej. Do dyspozycji kibiców "Brunatnych" jest aż 10 rodzajów wejściówek.


Pierwszym rywalem naszej górniczej jedenastki będzie silna ekipa Chrobrego Głogów, która po jesieni plasuje się w górnej połówce ligowej tabeli. Podopieczni Rafała Ulatowskiego solidnie przepracowali zimowe przygotowania i do inauguracji rundy wiosennej przystąpią w zmodyfikowanym ustawieniu i z nowymi nadziejami.

Rywalizacja z Chrobrym rozpocznie się w sobotę 12 marca o godz. 17.

Wejściówki na mecz z głogowianami będzie można zakupić w Punkcie Obsługi Kibica w trybunie południowej oraz poprzez aplikację internetową. Bilety na mecz są do nabycia w zróżnicowanych cenach od 1 do 60 zł. W nowym cenniku wprowadzono nowe pozycje, dzięki czemu bilety bez Karty Kibica można nabyć w trzech przystępnych cenach 5, 15 i 20 zł.

Zobacz szczegółowy cennik biletów i karnetów TUTAJ

POK przy ul. 1 Maja (trybuna południowa stadionu) będzie czynny według harmonogramu:

7-11.03. w godz. 12 - 17
12.03. od godz. 9

W dniu meczu, czyli 12 marca a oprócz stanowisk w Punkcie Obsługi Kibica, będą także czynne kasy stadionowe (od godz. 14:00). Zachęcamy do jak najwcześniejszego nabywania biletów!

Przed meczem z Chrobrym zachęcamy do zbierania przez kibiców nakrętek, dzięki którym będzie można pomóc 15-letniemu Mateuszowi a każda osoba, która w dniach 6 - 11 marca przyniesie do Punktu Obsługi Kibica co najmniej reklamówkę kolorowych nakrętek, otrzyma bezpłatny bilet!

Wejście z Kartą Kibica

Najłatwiejszym sposobem na zakup biletu i szybkiego wejścia na nasz stadion nadal pozostaje Karta Kibica, która daje także możliwość korzystania z innych udogodnień oraz specjalnych promocji. Dzięki posiadaniu Karty Kibica można kupować bilety poprzez aplikację internetową, korzystać z ofert rabatowych kilkudziesięciu Partnerów GKS czy nabywać wejściówki i karnety w niższych cenach oraz zdobywać punkty, dzięki którym można wejść na jeden mecz bezpłatnie.

W związku z nowelizacją ustawy, przy wyrabianiu Karty Kibica GKS Bełchatów (nowej lub w kontynuacji) każdy kibic ma wybór, czy chce, aby widniało na niej jego zdjęcie czy też nie.

Posiadacze KK mogą nabywać bilety w kasach, Punkcie Obsługi Kibica oraz przez aplikację internetową. Wejściówki można zakupić także dla kogoś znajomego podając numer pesel posiadacza KK. Nowy cennik zawiera zniżkę biletu normalnego do 15 zł.

Wejście bez Karty Kibica

Dla osób, które nie mają potrzeby wyrabiania KK, klub zapewnia możliwość zakupu biletów na tzw. bilet jednorazowy w formie plastikowej karty. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica a w dniu meczu także we wszystkich kasach), kibic będzie musiał jedynie okazać dowód tożsamości, z którego zostaną spisane wymagane dane. Kartę jednorazową można zakupić także dla kogoś znajomego podając jego numer pesel.

Zakup przez Internet

Coraz więcej fanów PGE GKS Bełchatów nabywa bilety na mecze przy Sportowej w sieci, co pozwala oszczędzić czas, wybrać wcześniej ulubione miejsce i "łapać" bonusowe punkty.

Dzięki aplikacji internetowej, bez konieczności wychodzenia z domu czy pracy, każdy posiadacz Karty Kibica może sam "nabić" sobie bilet na wybrany mecz i na ulubione miejsce, następnie opłacić przelewem nie tracąc czasu w kolejkach (do 24 h do rozpoczęcia meczu - w zależności od banku). TUTAJ można sprawdzić dostępność Twojego banku.

Można także poprzez aplikację zarezerwować wybrane miejsce na stadionie a opłaty za bilet dokonać w Punkcie Obsługi Kibica lub kasie stadionowej. Wystarczy poinformować osobę z obsługi, że na nasz pesel zablokowane zostało miejsce. Tam można także poprosić o wydrukowanie potwierdzenia swojego miejsca. Druku można także dokonać samemu w domu.

Uwaga! Potwierdzenie nie jest obowiązkowe i bez niego można bez przeszkód wejść na stadion. O tym, czy je potrzebujecie, decydujecie sami. Może się przydać, gdy ktoś np. zajmie Wasze miejsce.

Aby korzystać z tej aplikacji trzeba być posiadaczem KK i zakupić pierwszy bilet w kasie stadionowej (lub POK-u), wtedy też na wydruku informacyjnym z miejscem dostajemy wydrukowane dane tj. login i hasło do aplikacji www (nie ma możliwości rejestracji konta przez aplikację www). Wszystkie konta rejestruje się i aktywuje przez założenie Karty Kibica i pierwszy zakup biletu.

Obowiązek posiadania dokumentu

Przypominamy, że w związku z obowiązkiem organizatora dotyczącym weryfikacji przy wejściu każdej osoby, wszyscy kibice (zarówno z KK jak i bez) muszą posiadać także dokument potwierdzający swoją tożsamość a przypadku kibiców korzystających ze zniżek dodatkowo dokumentu upoważniającego do ulgi (np. legitymacja czy „Bełchatowska Karta Rodziny").

W ofercie biletowej dostępne są miejsca w następujących sektorach:
A1-A3, B1-B8, balkony trybuny B, C1-C8, D1, D4, D5, D6 i D11.

Poza sprzedażą pozostają sektory:
A4, C9, D2, D3, D7, D8, D9, D10 i D12

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.