Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Plan przygotowań na Bydgoszcz

2189843301.JPGWe wtorek rozpoczynają się bezpośrednie przygotowania kadry PGE GKS Bełchatów do niedzielnego meczu z Zawiszą. Przed wyjazdem do Bydgoszczy "Brunatni" będą trenować sześciokrotnie.


Pierwsze zajęcia tygodnia rozpoczną się o godz. 16. Ma już wziąć w nich udział Szymon Stanisławski, które przez ostatnie dni ćwiczył indywidualnie po urazie mięśnia. Pierwszy pełny tydzień jako oficjalny członek drużyny będzie przepracowywał pozyskany w miniony czwartek Alen Ploj. Górniczy klub czeka na niezbędny do zgłoszenia napastnika certyfikat ze słowackiej federacji.

Środa rozpocznie się dla bełchatowian analizą sobotniego meczu z Chrobrym. Po niej giekaesiacy udadzą się w dwóch grupach do siłowni, natomiast trening na boisku ma się rozpocząć o godz. 16.

W czwartek podopieczni Rafała Ulatowskiego mają trenować od 10:30, po czym nastąpi odnowa biologiczna. O godz. 18 odbędzie się z kolei szkolenie sędziowskie dla pierwszych trzech drużyn oraz sztabów szkoleniowych i trenerów kolejnych grup młodzieżowych.

Piątek to trening o 10:30 a w sobotę o 12:30. Po tych zajęciach i obiedzie zespół wyjedzie na zgrupowanie pod Bydgoszcz.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.