Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Giekaesiacy wracają na trawę

3796953985.JPGSprzyjające warunki atmosferyczne oraz bogata baza treningowa będąca w dyspozycji PGE GKS Bełchatów pozwalają, by dziś zawodnicy po raz pierwszy tej zimy ćwiczyli na boisku trawiastym.


To bardzo dobra informacja dla zawodnikówi i trenerów. Zajęcia na miękkej naturalnej nawierzchni to mniejsze obciążenia dla organizmów i ryzyko urazów. Jeśli pogoda będzie nadal sprzyjać, giekaesiacy będą jak najczęściej korzystać z trzeciego boiska treningowego za halą sportową. Jeśli pogoda się załamie, to do dyspozycji jest sztuczne boisko i sektory w hali przy 1 Maja.

W dzisiejszych popołudniowych zajęciach nie wezmą udziału Michał Mak i Krzysztof Michalak, którzy odczuwają skutki interwencji rywali we wczorajszym sparingu z Odrą Opole. Obaj zawodnicy profilaktycznie pojechali na badania.

Indywidualnie ćwiczy wciąż Łukasz Wroński, który nadrabia zaległości treningowe powstałe na skutek przerwy po kontuzji.

Po załatwieniu bardzo ciekawego sparingu z Flotą Świnoujście (Kamień, 8 lutego) dopinane są szczegóły dwóch meczów kontrolnych na 12 lutego.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.