Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

702766061.jpgJuż 12 stycznia zagra „najgłośniejsza orkiestra świata” – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w ubiegłych latach, także i w tym roku GKS „Bełchatów” SSA przyłącza się tej wspaniałej akcji, przekazując na rzecz Orkiestry oryginalne gadżety klubowe.


Podczas miejskiego Finału WOŚP, który odbędzie się na terenie Galerii Olimpia w Bełchatowie, będzie można wylicytować m. in. oryginalną koszulkę PGE GKS Bełchatów z autografami piłkarzy PGE GKS czy też klubowe kalendarze również z podpisami naszych zawodników.

Kolejna koszulka została także przeznaczona na ręce głównego sztaby WOŚP w Warszawie.

Środki pieniężne zebrane podczas XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej seniorów.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.