Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Wylicytuj wicemistrzowski medal!

2949649297.JPGOryginalny, wicemistrzowski medal PGE GKS Bełchatów z 2007 roku będzie jedną z wyjątkowych rzeczy, które będzie można wylicytować podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W licytacji pomogą trzej zawodnicy PGE GKS.


Już 12 stycznia zagra „najgłośniejsza orkiestra świata” – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w ubiegłych latach, także i w tym roku GKS „Bełchatów” SSA przyłącza się tej wspaniałej akcji, przekazując na rzecz Orkiestry wyjątkowe produkty.

Podczas miejskiego Finału WOŚP, który odbędzie się na terenie Galerii Olimpia w Bełchatowie, będzie można wylicytować oryginalną koszulkę PGE GKS Bełchatów z autografami piłkarzy PGE GKS, klubowe kalendarze na 2014 rok również z podpisami naszych zawodników oraz coś wyjątkowego - srebrny medal za wicemistrzostwo Polski z 2007 roku! W licytacji pomogą trzej giekaesiacy: Grzegorz Baran, Patryk Rachwał i Szymon Sawala. Aukcje rozpoczną się w niedzielę około godz. 17:45 na głównej scenie finału.

Kolejna koszulka została także przeznaczona na ręce głównego sztabu WOŚP w Warszawie.

Środki pieniężne zebrane podczas XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej seniorów.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.