Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Giekaesiacy ponownie w szkołach

3177578181.JPGNie tylko treningami żyją zawodnicy PGE GKS Bełchatów, którzy chętnie biorą udział w spotkaniach z uczniami szkół naszego regionu i promują zdrowy styl życia zapraszając jednocześnie na mecze przy Sportowej.


Już w najbliższy czwartek uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Bełchatowie przeżyją niecodzienną lekcję wychowania fizyczną, którą przeprowadzą właśnie giekaesiacy. W ramach akcji "Stop zwolnieniom z WF-u" pomocnicy PGE GKS Kamil Poźniak i Michał Renusz chwycą za gwizdki i mikrofony i wcielą się w role nauczycieli WF zachęcając do aktywnego uczestnictwa w lekcjach wychowania fizycznego.

Ta niecodzienna lekcja rozpocznie się o godz. 8. Po zajęciach uczniowie będą mogli oczywiście porozmawiać z piłkarzami lidera 1 Ligi, zebrać autografy i porobić wspólne zdjęcia. Najaktywniejsi uczniowie otrzymają z rąk piłkarzy bezpłatne zaproszenia na najbliższy mecz PGE GKS Bełchatów z Wisłą Płock (17 maja, godz. 17).

W piątek z kolei przedstawiciele "Brunatnych" będą dopingować młodych zawodników podczas organizowanego przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie Międzyszkolnego Turnieju Piłki Nożnej Klas I - III, nad którym patronat objął GKS "Bełchatów" S.A. Podczas odbywającego się w hali "Energia" turnieju mali sportowcy będą mogli wygrać upominki przygotowane m.in. przez nasz klub, w tym bezpłatne zaproszenia na wspomniany mecz ligowy z Wisłą.

A o nagrody przekazane przez górniczy klub można było rywalizować także dzisiaj podczas środowego turnieju integracyjnego o charakterze sportowo-rekreacyjnym dla dzieci niepełnosprawnych. Zawodom zorganizowane zostały w Powiatowym Centrum Sportu przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowaczy im. gen. Janusza Głuchowskiego w Bełchatowie.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.