Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

"Brunatni" wspierają "Białą wstążkę"

218864468.JPGDrużyny Korony Kielce i PGE GKS Bełchatów wyjdą na rozgrzewkę przed sobotnim spotkaniem w specjalnych koszulkach. To element kampanii "Biała wstążka" mającej zwrócić uwagę na problem przemocy w rodzinie.


Bełchatowski klub przyjął zaproszenie kielczan do promocji tego wydarzenia, dzięki czemu oba zespoły pojawią się na Kolporter Arenie z wyjątkowych t-shirtach.

VIII Kampania Społeczna „Biała Wstążka” organizowana jest w Kielcach w dniach od 25 listopada do 10 grudnia. W ramach tej akcji odbędzie się m.in. w dniach 25-28 listopada Tydzień Edukacji Prawnej (Caritas Diecezji Kieleckiej, Plac NMP 1), gdzie bezpłatnych porad prawnych będą udzielali adwokaci, komornik, prokuratorzy, radca prawny, kurator i policjant.

28 listopada w Galerii Korona odbędzie się duży happening w którego programie m.in. malowanie „Domków szczęścia”, pokaz pn. „Krąg przemocy”, stoiska dydaktyczne oraz punkt informacyjny „Gdzie szukać pomocy?”

Problem przemocy w rodzinie dotyczy przede wszystkim mężczyzn stosujących taką przemoc (fizyczną, seksualną, ekonomiczną) wobec kobiet i dzieci. Zdarzają się w naszym regionie także przypadki stosowania przemocy przez kobiety wobec mężczyzn oraz dzieci, a także dzieci wobec rodziców, dziadków. Przemoc w rodzinie jest ogromnym problemem społecznym, który wpływa znacząco na życie osób pokrzywdzonych. Dzięki m.in. takim kampaniom coraz częściej udaje się ten problem zauważać i mu przeciwdziałać.

Informacja i zdjęcie: ww.korona-kielce.pl

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.