Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Młodzi piotrkowianie przy S3

2913336926.jpgMiło nam poinformować, iż środowy mecz z Zawiszą będą oglądać m.in. młodzi mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego, dla których spotkanie czołowych drużyn I ligi będzie z pewnością ogromnym wydarzeniem.

 
Na jutrzejszy mecz do Bełchatowa przyjedzie liczna grupa chłopców, którzy okresie wakacji uczestniczyli w piotrkowskich rozgrywkach osiedlowych o Puchar Lata organizowanych przez Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Jak zaznaczył w swoim piśmie Wiceprezydent Miasta Piotrkowa Pan Andrzej Kacperek, możliwość obejrzenia meczu ligowego - jego zdaniem kandydatów do awansu do Ekstraklasy - będzie najlepszą nagrodą za udział w letnich rozgrywkach oraz bodźcem do dalszego uprawiania piłki nożnej.

Nasi młodzi kibice będą obserwować zmagania zawodników z Sektora Szkolnego D12 usytuowanego na Trybunie Rodzinnej.

Przy okazji zapraszamy wszelkie grupy czy to szkolne, czy klubowe z całego regionu do uczestnictwa w meczach PGE GKS Bełchatów!

Fot. Adrian Mielczarski

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.