Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

GKS Bełchatów dla Nepalu

634837365.JPGW ramach kampanii społecznej "GKS Bełchatów łączy" górniczy klub włączył się w pomoc oraz propagowanie wspierania akcji na rzecz zbierania środków na zabezpieczenie schronienia dla dzieci i ich rodzin, które w wyniku katastrofy w Nepalu straciły dach nad głową.


W ramach bezpośredniej pomocy GKS "Bełchatów" S.A. zakupił okolicznościowe koszulki, z których dochód przeznaczony zostanie na działania Polskiej Akcji Humanitarnej w Nepalu. Specjalne t-shirty nabył także Prezes Zarządu Krzysztof Nowicki.

Do akcji #SOSNepal dołączyło ponad trzydzieści redakcji telewizyjnych, radiowych i prasowych. W akcję zaangażowali się również znani artyści – m.in. Urszula Dudziak, Anna Maria Jopek, Ania Rusowicz, Wojciech Malajkat, Artur Rojek, Muniek Staszczyk i Zbigniew Zamachowski, którzy w specjalnych, radiowych spotach apelują o pomoc dla Nepalczyków. Celem akcji #SOSNepal jest zebranie jak największej kwoty dla ponad 1,7 mln nepalskich dzieci – ofiar tragicznych trzęsień ziemi z 25 kwietnia i 12 maja tego roku.

Z przyjemnością ogłaszamy, że włączyliśmy się także w pomoc Fundacji Pomóżmy Dzieciom. Wspieramy region Sindhupalchowk w Nepalu, który dotknęły silne trzęsienia ziemi.

Na ten cel klub wysłał na licytację koszulkę drużyny piłkarskiej PGE GKS Bełchatów z autografami wszystkich zawodników! Cały dochód z aukcji przeznaczony będzie na odbudowę szkoły dla dzieci w regionie Sindhupalchowk.

Koszulkę będzie można licytować na portalu aukcyjnym.

Równocześnie gorąco zachęcamy do wpłat na cel odbudowy szkoły w Nepalu:
Fundacja Pomóżmy Dzieciom
31 1030 1508 0000 0005 0125 9039
Tytuł wpłaty: Nepal

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.