Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Zbieraj nakrętki i wejdź na mecz za darmo!

2539453846.pngTo tak niewiele dla każdego z nas, natomiast wspólnie możemy zrobić coś wielkiego. GKS "Bełchatów" S.A. zachęca do zbierania przez swoich kibiców nakrętek, dzięki którym będzie można pomóc 15-letniemu Mateuszowi.


Górniczy klub z przyjemnością włączył się do realizowanej akcji zbierania plastikowych nakrętek mając już na tym polu pewne doświadczenie.

- Od kilku lat pracownicy i zawodnicy klubu zbierają nakrętki, które przekazywane są na zbiórki prowadzone przez przedszkola. Teraz będziemy mogli wesprzeć wspólnie kolejną akcję, do czego zapraszamy także naszych kibiców - powiedział rzecznik prasowy GKS "Bełchatów" S.A. Michał Antczak. Bardzo liczymy na pomoc naszych fanów, których zachęcamy w specjalny sposób. Otóż każda osoba, która w dniach 3 - 7 listopada przyniesie do Punktu Obsługi Kibica co najmniej reklamówkę kolorowych nakrętek, otrzyma bezpłatny bilet na ostatni mecz w tym roku na GIEKSA Arenie. A rywalem PGE GKS Bełchatów w sobotę 7 listopada o godz. 17 będzie Rozwój Katowice.

Punkt Obsługi Kibica w trybunie południowej stadionu (ul. 1 Maja), w którym będzie można zdawać plastikowe nakrętki, będzie czynny według harmonogramu:

3 - 6 listopada w godz. 13 - 17
7 listopada od godz. 12 

Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie zachęca do zbierania plastikowych nakrętek. Można w ten sposób pomoc 15-letniemu bełchatowianinowi, który wymaga kosztownej rehabilitacji. Program „ZbieramyZakrętki.pl pomagając ludziom pomagamy naturze” to akcja Fundacji Nauki i Kultury.

Jej pełnomocnikiem w powiecie bełchatowskim zostało Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie, a patronat nad zbiórką objął Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski.

- Organizując zbiórkę nakrętek chcemy przede wszystkim pomóc Mateuszowi  Więcławowi, wychowankowi Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bełchatowie - mówi Andrzej Jędrzejczyk, dyrektor CKP w Bełchatowie.

Mateusz ma 15 lat, choruje na dziecięce porażenie mózgowe, zwane schizencefalią, moczówkę prostą oraz na padaczkę objawową lekooporną z napadami częściowymi. Jak mówi jego mama, to wesoły chłopiec, pasjonują go samochody. Uwielbia oglądać wyścigi samochodowe i motocyklowe. Pomimo swojej choroby ma dużo energii i z chęcią uczęszcza do szkoły. Mateusz jeździ na wózku inwalidzkim i wymaga ciągłej rehabilitacji, do której niezbędna jest mata ozonowa – urządzenie do hydromasażu. Niestety, rodziców chłopca nie stać na zakup tak drogiego sprzętu, jego koszt sięga nawet 5 tys. zł.

Do zbierania nakrętek CKP zachęca szkoły z powiatu bełchatowskiego, instytucje i firmy oraz samych mieszkańców. - Nakrętki za pośrednictwem Centrum Kształcenia Praktycznego trafiają do Fundacji Nauki i Kultury, która za zebrane w ten sposób pieniądze kupi sprzęt rehabilitacyjny dla Mateusza. A jeśli akcja się powiedzie, to w przyszłym roku szkolnym będziemy zbierać na schodołaz, również dla Mateusza – mówi dyrektor CKP w Bełchatowie.

1313157103.png

Żr. własne/ powiat-belchatowski.pl

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.