Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Koszulki dla Nepalu i do Biłgoraju

450933529.pngZ przyjemnością ogłaszamy, że włączyliśmy się w pomoc Fundacji Pomóżmy Dzieciom. Wspieramy region Sindhupalchowk w Nepalu, który dotknęły silne trzęsienia ziemi.


Gorąco zapraszamy do licytacji wyjątkowej pamiątki – koszulki Damiana Szymańskiego z PGE GKS Bełchatów z autografami zawodników! Cały dochód z aukcji przeznaczony będzie na odbudowę szkoły dla dzieci w Nepalu.

Koszulkę można licytować na portalu charytatywni.allegro.pl pod tym linkiem

Ze strony polskiej przedsięwzięcie koordynuje Agnieszka Dydycz z Fundacji i Daria Mejnartowicz oraz ze strony nepalskiej Samjhana Phuyal, założycielka Social Empowerment by Empowering Women.

Równocześnie gorąco zachęcamy do wpłat na rzecz odbudowy szkoły w Nepalu:

Fundacja Pomóżmy Dzieciom
06103015080000000501259004
Tytuł wpłaty: Nepal
http://www.pomozmy-dzieciom.org.pl/
https://www.facebook.com/fundacjapomozmydzieciom

Druga koszulka PGE GKS Bełchatów została wysłana do Biłgoraja, gdzie miejscowy OSiR organizuje największy na Lubelszczyźnie cykl halowych turniejów piłkarskich. Najważniejszy będzie Memoriał Stanisława Wójcika, podczas którego przeprowadzona będzie loteria fantowa, której głównym celem jest pomoc dzieciom potrzebującym.

Oryginalna koszulka meczowa Mateusza Szymorka z autografami powinna cieszyć się sporym zainteresowaniem licytujących i mamy nadzieję, że znacznie zwiększy pulę środków na pomoc.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.