Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Włączamy się w pomoc dla Arka Papugi

1544706698.pngJuż wkrótce ruszą internetowe aukcje, z których dochód ma być przeznaczony na leczenie Arkadiusza Papugi. Przekazaliśmy na ten cel koszulkę i piłkę z autografami zawodników i trenerów pierwszej drużyny PGE GKS Bełchatów.


Jak informują przyjaciele, u pana Arka "rok temu zdiagnozowano raka okrężnicy czwartego stopnia z przerzutami do wątroby. Arek przez ten czas został poddany konwencjonalnej chemioterapii. Jednak nowotwór stał się odporny na chemioterapię, natomiast jego organizm z trudem znosi jej działanie i dalsze stosowanie staje się dużym zagrożeniem dla Arka.

Brat Arka Robert skontaktował się ze szpitalem Oasis of Hope w Meksyku, który specjalizuje się w leczeniu takich właśnie przypadków. Po wnikliwej ocenie obecnego stanu zdrowia Arka, lekarz z tamtejszego szpitala jest pełen nadziei, że ich program leczenia może w pełni doprowadzić do wyleczenia Arka.

Arek przez trzy tygodnie przejdzie terapię, na którą składają się m.in. pełne badania laboratoryjne, cytotoksyczna terapia nowotworowa, terapia tlenowa, terapia immunologiczna. Potem przez 12 tygodni będzie kontynuował terapię w domu u Roberta i wróci na leczenie do Oasis of Hope na 2 tygodnie. Tak będzie wyglądał pierwszy etap leczenia, po którym zapadną decyzję co dalej.

STAN ZDROWIA ARKA WYMAGA PODJĘCIA NATYCHMIASTOWEGO LECZENIA.

To duża szansa dla naszego przyjaciela Arka na powrót do zdrowia. Patrząc na jego cierpienie i walkę z tą chorobą, jak i determinację rodziny Arka pragniemy przyłączyć się z całych sił i z całego serca do tej batalii o powrót do zdrowia naszego serdecznego przyjaciela Arka.

Jasne jest, że to przedsięwzięcie wymaga dużych nakładów finansowych, których Arek sam nie jest w stanie udźwignąć. Pisząc o naszym wsparciu mamy właśnie na myśli wsparcie finansowe, które jest niezbędne do realizacji tego celu. Koszty leczenia Arka w Oasis of Hope w Meksyku i pobytu w Stanach to około 50 tysięcy dolarów.

Stąd nasz Apel Kochani o wsparcie. Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie to zrobić. Nasze dobre słowo skierowane do Arka to za mało na dziś, by mu w pełni pomóc. To moment, w którym tym czynem możemy okazać Arkowi wdzięczność za to, jakim jest człowiekiem.

Rozpoczęliśmy procedury zgłoszenia oficjalnie naszej akcji przez fundację, które się tego typu akcjami zajmują, aby przydzielono Arkowi subkonto, na które można będzie dokonywać wpłat . Niestety, te procedury wymagają czasu na zgromadzenie wszystkich potrzebnych dokumentów i ich sprawdzenie, co może potrwać jeszcze nawet kilka tygodni. Będziemy oczywiście czekać i to konto zostanie uruchomione.

Tymczasem stan zdrowia Arka wymaga szybkiego działania. Planowany termin wylotu to początek stycznia. Stąd na ten moment, zanim pojawi się konto fundacji podajemy numer osobistego konta Arka, na które już będzie można dokonywać wpłat. Dlatego też, by nie budzić niepotrzebnych wątpliwości Apel ten trafi do osób, które są w stanie zidentyfikować Arka, jak i osoby, które się pod tym Apelem podpiszą imieniem i nazwiskiem z numerem telefonu do ewentualnego kontaktu.
Wierzymy, że dzięki Bogu i ludziom dobrej woli Arek osobiście podziękuję za wsparcie".

W tej chwili pieniądze można wpłacać bezpośrednio na konto: Arkadiusz Papuga (z opisem: darowizna na leczenie Arka) 54105019371000002216799003

4126534557.png


GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.