Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Drużyna rezerw wróciła do treningów

2651943684.JPGWe wtorek okres przygotowawczy do czwartoligowego sezonu rozpoczęła drużyna rezerw PGE GKS Bełchatów. Podopiecznych Krystiana Kieracha będą obserwować także szkoleniowcy pierwszego zespołu "Brunatnych".


W pierwszych po okresie urlopowym zajęciach wzięło udział dziewiętnastu zawodników. Giekaesiacy będą w bieżącym tygodniu pracować raz dziennie a w sobotę o godz. 14 rozegrają mecz kontrolny z Pogonią Kamyk. Oprócz treningów przewidziane są także badania antropometryczne oraz testy szybkościowe i wytrzymałościowe. W dniach od 20.07. - 25.07. planowany jest obóz dochodzeniowy na obiektach klubowych.

Inauguracyjne zajęcia drugiego zespołu oglądał już trener Rafał Ulatowski, który wybranych zawodników będzie dowoływał na zajęcia pierwszoligowej drużyny.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.