Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

GKS TV: Podsumowanie pierwszego etapu

112296963.jpg- Praca w GKS Bełchatów jest sporym wyzwaniem, ale ocena naszych decyzji będzie możliwa dopiero w czerwcu 2016 r. Czeka nas dużo wyzwań, jeszcze bardzo dużo pracy przed nami - mówi w specjalnym wywiadzie Prezes Zarządu Krzysztof Nowicki.


- Przede wszystkim postawiliśmy na młodzież, zawodników chcących grać dla GKS Bełchatów, chcących się rozwijać, charakterologicznie pasujących do siebie. Wiemy co nas czeka, ile pracy jeszcze przed nami. Cieszę się, że tak to wygląda, a mimo to twardo stąpamy po ziemi - dodaje Dyrektor sportowy Jacek Krzynówek.

- Chciałbym, żeby zespół żył swoim życiem boiskowym, by nie było to jedenastu grzecznych chłopców, bo tacy nigdy w piłce nie osiągną sukcesu. Jednak bywają również sytuacje, kiedy jednak te gorące głowy trzeba ochłodzić jak np. miało to miejsce w Płocku - uzupełnia trener Ulatowski.

Zapraszamy do obejrzenia materiału GKS TV, w którym podsumowane zostają dwa pierwsze miesiące GKS "Bełchatów" S.A. w nowych, pierwszoligowych realiach. Rozmowy z Krzysztofem Nowickim, Jackiem Krzynówkiem i Rafałem Ulatowskim zostały przeprowadzone 4 i 5 września, czyli przed meczem z GKS Katowice.

Zachęcamy do odtwarzania w jakości HD

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.