Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Już 4 marca testy dla piętnastolatków

4055742179.JPGGKS „Bełchatów” S.A. zaprasza do udziału w testach piłkarskich dla rocznika 2000. Poniżej publikujemy szczegóły oraz formularze. Czekamy na Wasze zgłoszenia!


Testy odbędą się 4 marca (środa) 2015 r. na sztucznym boisku za halą sportową (1 Maja 63) i będą obejmowały sprawdzenie indywidualnych zdolności motorycznych (hala sportowa) i zespołowych (boisko sztuczne). Zbiórka zawodników o godzinie 14.30 przy wejściu do siedziby Klubu od ul. Sportowej 3.

Zawodnicy muszą posiadać:

Sprzęt sportowy: (obowiązkowo buty piłkarskie na sztuczną nawierzchnię typu „lanki” buty halowe i ochraniacze), zgodę opiekunów prawnych/ rodziców na udział w testach (wzór do pobrania poniżej), zgodę macierzystego klubu na udział w testach którą należy przesłać mailowo (skan lub foto) przynajmniej dobę przed testami (wzór do pobrania poniżej) oraz legitymację szkolną.

Szczegółowych informacji dotyczących testów udziela trener: Dawid Ciupiński  - telefon 603-846-764, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pobierz formularze TUTAJ (.pdf) lub TUTAJ (.doc)

Przypomnijmy, iż w strukturze organizacyjnej GKS "Bełchatów" S.A. funkcjonuje aż dwanaście grup juniorskich w sekcji piłki nożnej. Najmłodsze dzieci objęte szkoleniem mają sześć lat.

3804338302.jpg

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.