Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Cennik biletów na rundę jesienną

1471535154.jpgPrzed rozpoczynającym się w ostatni weekend lipca sezonem 2013/14, GKS "Bełchatów" SSA podaje cennik biletów na mecze I ligi w rundzie jesiennej na stadionie przy Sportowej 3.


W porównaniu z wiosną ceny biletów nie ulegają znaczącym zmianom pozostając na atrakcyjnym poziomie i dla posiadaczy Karty Kibica będą do nabycia od 1 do 15 zł.

Cennik oraz termin rozpoczęcia sprzedaży karnetów na rundę jesienną (w tym ich kontynuacji) i biletów będzie podany po otrzymaniu terminarza od Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Jesień 2013 to kolejna runda, kiedy ze specjalnych zniżek będą mogli skorzystać posiadacze wprowadzonej przez nasz Urząd Miasta "Bełchatowskiej Karty 3+". Liczba rodzin wielodzietnych, które korzystają z Karty stale rośnie, więc klub liczy na ich wsparcie z trybun.

Przed nowym sezonem piłkarskim, wychodząc naprzeciw tym kibicom „Brunatnych”, którzy nadal nie chcą wyrobić Karty Kibica, GKS „Bełchatów” SSA wprowadza możliwość zakupu biletu na konkretny mecz przy Sportowej 3 bez KK na tzw. bilet jednorazowy. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica a w dniu meczu także w kasie B1), kibic będzie musiał okazać dowód tożsamości oraz zrobić zdjęcie wizerunku twarzy, czyli tak jak w przypadku KK spełnić warunki wynikające z ustawy. Jednorazowa i uniwersalna cena takiego biletu będzie wyższa niż w przypadku posiadaczy KK i będzie wynosić 25 zł/ mecz.


CENNIK BILETÓW - JESIEŃ 2013


BILET NORMALNY - 15

BILET ULGOWY - 10 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, rencistów i żołnierzy - za okazaniem stosownych dokumentów).

BILET DZIECIĘCY – 1 zł (dla dzieci do 10. roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej).

CENNIK BILETÓW z "Bełchatowską Kartą 3+"

BILET NORMALNY - 10

BILET ULGOWY - 5 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, rencistów i żołnierzy - za okazaniem stosownych dokumentów).

BILET DZIECIĘCY – 1 zł (dla dzieci do 10. roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej)

BILET JEDNORAZOWY* (bez Karty Kibica) - cena uniwersalna 25

516201345.JPG

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.