Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Karnety na rundę jesienną od 8 lipca

2293670589.jpgW poniedziałek 8 lipca rozpocznie się sprzedaż karnetów na dziewięć meczów PGE GKS Bełchatów w I lidze na stadionie przy Sportowej. Przez pierwszy tydzień będzie można kontynuować miejsca z wiosny.


Cena od 9 do 115 zł za dziewięć meczów z zupełnie nowymi rywalami! Po ośmiu latach w Ekstraklasie kibice poznają emocje na jej zapleczu. W poniedziałek 8 lipca w Punkcie Obsługi Kibica rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze PGE GKS Bełchatów w rundzie jesiennej sezonu I ligi 2013/14. Pierwszeństwo będą miały osoby kontynuujące abonamenty z wiosny. Ceny są ponownie bardzo atrakcyjne! Pierwszy mecz z Puszczą Niepołomice odbędzie się w ostatni weekend lipca.

Tych meczów nie wypada nie zobaczyć na żywo, szczególnie, że górniczy klub po raz kolejny zachęca kibiców atrakcyjnymi cenami i zniżkami. Najnowszy cennik nie zawiera istotnych zmian, co tylko powinno ucieszyć sympatyków "Brunatnych". Bilety będą kosztować nadal tylko od 1 do 15 zł (z Kartą Kibica) a spore zniżki na karnetach powodują, że ich posiadacze będą mieli w kieszeni spore oszczędności. Najprościej rzecz ujmując - kupując karnet i chodząc na każdy mecz rundy, zaoszczędzasz aż 20 i 14 zł w zależności od rodzaju karnetu!

Sprzedaż karnetów dla osób, które posiadają karnety z poprzedniej rundy (kontynuacja), rozpocznie się w poniedziałek 8 lipca. W kolejny poniedziałek 15 lipca ruszy już otwarta sprzedaż na pozostałe miejsca.

Harmonogram pracy Punktu Obsługi Kibica:

1 - 5 lipca w godz. 11:30-15:30
8 - 12 lipca
w godz. 10 - 18
13 lipca w godz. 11 - 15
15 - 19 lipca w godz. 10 - 18

Informujemy, że do wykupienia tego samego miejsca na stadionie wystarczy nr PESEL posiadacza Karty Kibica. Pozwala to na zakup karnetu przez kogoś znajomego osobie, która w podanych godzinach nie może osobiście zgłosić się do POK-u.

Zobacz cennik biletów i karnetów TUTAJ
Terminarz rundy jesiennej znajdziesz TUTAJ
Informacja nt. Kart Kibica TUTAJ

 

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.