Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

MCK na dłużej w Klubie Partnerskim

2304736159.jpgMamy dobrą wiadomość dla kibiców, którzy oprócz śledzenia meczów naszego zespołu lubią także obejrzeć dobre filmy. GKS "Bełchatów" SSA oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zdecydowały się przedłużyć współpracę na czas nieokreślony.


Na przedłużenie współpracy wpłynął fakt, iż ponad 600 kibiców posiadających Kartę Kibica naszego klubu skorzystało z 10% rabatu na bilety do kina Miejskiego Centrum Kultury.

Oczywiście gorąco zachęcamy posiadaczy Karty Kibica GKS Bełchatów do korzystania ze zniżek nie tylko w Miejskim Centrum Kultury, ale również we wszystkich firmach należących do Klubu Partnerskiego GKS Bełchatów.

Szczegóły informacje dotyczące Klubu Partnerskiego znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce Strefa Kibica/Klub Partnerski.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.