Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

III Rodzinny Piknik z GKS Bełchatów

1009267070.jpgWspaniała zabawa, rozmaite konkursy, występy cheerleaderek i prezentacja I zespołu GKS Bełchatów - to tylko część atrakcji, jakie czekają sympatyków naszego klubu podczas III Rodzinnego Pikniku z GKS Bełchatów. Tegoroczna zabawa odbędzie się w piątek 19 lipca, tradycyjnie na Placu Narutowicza w godz. 18 - 22.


Jak co roku na wszystkich przybyłych sympatyków i przyjaciół naszego klubu czekać będą rozmaite atrakcje. Nie zabraknie specjalnego namiotu Sektora Rodzinnego, w którym najmłodsi będą mogli miło i aktywnie spędzić czas. Również z myślą o najmłodszych podczas tegorocznej edycji naszego pikniku zadebiutuje "Mamutowe Disco" czyli zabawa taneczna z dedykowanym repertuarem dla wszystkich dzieci z udziałem naszej maskotki. Dla nieco starszych przygotowaliśmy ciekawe konkursy z nagrodami oraz wzorem ubiegłego roku pokaz treningu zapaśniczego na pełnowymiarowej macie. Gwoździem programu będzie rzecz jasna prezentacja I zespołu GKS Bełchatów, którą poprzedzi prezentacja wszystkich drużyn występujących w naszym klubie. W tym roku przedstawimy również grupę "Cheerleaders Bełchatów", która rozgrzewa publiczność na stadionie przy Sportowej swoimi pokazami tanecznymi. Tradycyjnie będzie można zakupić oficjalne gadżety klubowym namiocie oraz odwiedzić stoisko Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów.

Serdecznie zapraszamy w piątek, 19 lipca o godzinie 18 na Plac Narutowicza.


Organizatorami III Rodzinnego Pikniku z GKS Bełchatów są: GKS "Bełchatów" SSA oraz Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.