Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Pierwszy trening za nami

525564727.JPGDwudziestu jeden zawodników wzięło udział w środowych zajęciach PGE GKS Bełchatów, które zapoczątkowały okres przygotowań do rundy rewanżowej T-Mobile Ekstraklasy.


Pod okiem trenera Kamila Kieresia i przedstawicieli mediów zawodnicy przeszli dziś siedemdziesięciominutowe rozbieganie na boisku ze sztuczną nawierzchnią, zaczęły się już także ćwiczenia z piłką. Na jutro zaplanowano badania wydolnościowe.

W środowych zajęciach wzięli udział:

Damian Podleśny, Krystian Paprocki, Adrian Basta, Marcin Flis, Raúl González Guzmán, Mikołaj Grzelak, Seweryn Michalski, Maciej Wilusz, Piotr Witasik, Grzegorz Baran, Michał Mak, Piotr Piekarski, Jakub Rozwandowicz (testowany), Filip Rośniak, Szymon Sawala, Damian Szymański, Kamil Wacławczyk, Bartłomiej Bartosiak, Rafał Kujawa (testowany), Łukasz Wroński oraz Paweł Zięba.

W przyszłym tygodniu do zajęć dołączy Mateusz Mak, który przechodzi ostatni etap rehabilitacji po operacji barku. Zabrakło także przeziębionego Łukasza Madeja, który przywitał się z drużyną i nowym-starym trenerem w szatni.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.