Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Na mecz z Wisłą za darmo! Wystarczy karnet

1296886552.jpgTak właśnie może być, jeśli kupisz karnet i pójdziesz na wszystkie mecze rundy wiosennej przy Sportowej. Prestiżowy pojedynek PGE GKS Bełchatów z  Wisłą Kraków odbędzie się w ostatnią niedzielę lutego.


Cena już od 7 zł za siedem niezapomnianych pojedynków m.in. z mistrzowskim Śląskiem, Wisłą czy Widzewem! W poniedziałek 28 stycznia w Punkcie Obsługi Kibica rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze PGE GKS Bełchatów w rundzie wiosennej sezonu 2012/13. Pierwszeństwo będą miały osoby kontynuujące abonamenty z jesieni. Ceny ponownie są bardzo atrakcyjne! Klub proponuje także ciekawe promocje.

W tej rundzie PGE GKS Bełchatów rozegra w roli gospodarza siedem spotkań kolejno z:

Wisłą Kraków,
Widzewem Łódź,
Śląskiem Wrocław,
Ruchem Chorzów,
Górnikiem Zabrze,
Zagłębiem Lubin,
Jagiellonią Białystok.

Tych meczów nie wypada nie zobaczyć na żywo, szczególnie, że górniczy klub po raz kolejny zachęca kibiców atrakcyjnymi cenami i zniżkami. Najnowszy cennik nie zawiera istotnych zmian, co powinno ucieszyć sympatyków "Brunatnych". Jednorazówki będą kosztować nadal tylko 1, 10 i 15 zł a 15-procentowe zniżki na karnetach powodują, że ich posiadacze mają w kieszeni spore oszczędności. Najprościej rzecz ujmując - kupując karnet i chodząc na każdy mecz rundy, zaoszczędzasz równowartość jednego biletu, np. na pojedynek z Wisłą czy mistrzem Polski - Śląskiem Wrocław.

Zobacz cennik na wiosnę 2013

Dodatkowo każdy z karnetowiczów będzie mógł w promocyjnej cenie 10 zł zakupić kalendarz GKS 2013. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Ponadto osoby, które po raz pierwszy wyrobią Kartę Kibica wejdą na jeden wybrany mecz rundy za darmo! Promocja trwa przez całą rundę jesienną (do meczu z Jagiellonią).

Wiosna to druga runda, kiedy ze specjalnych zniżek będą mogli skorzystać posiadacze wprowadzonej przez nasz Urząd Miasta "Bełchatowskiej Karty 3+". Liczba rodzin wielodzietnych, które korzystają z Karty stale rośnie, więc klub liczy na ich wsparcie z trybun.

Sprzedaż karnetów dla osób, które posiadają karnety z poprzedniej rundy (kontynuacja), rozpocznie się w poniedziałek 28 stycznia i potrwa do 9 lutego. Dzień później ruszy już otwarta sprzedaż.

Harmonogram sprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica:

28 stycznia - 1 lutego w godz. 10-15:30
2 lutego w godz. 11-15
4 - 8 lutego w godz. 10-15:30
9 lutego w godz. 13-17
11 - 15 lutego w godz. 10-18

Informujemy, że do wykupienia tego samego miejsca na stadionie wystarczy nr PESEL posiadacza Karty Kibica. Pozwala to na zakup karnetu przez kogoś znajomego osobie, która w podanych godzinach nie może osobiście zgłosić się do POK-u.

3132936771.png

Zobacz cennik na wiosnę 2013

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.