Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Serb wraca

203271549.JPGTrwają intensywne przygotowania i testy nowych zawodników do ekipy PGE GKS Bełchatów. Trenerzy przyglądają się zawodnikom przyjezdnym oraz bełchatowskiej młodzieży.


Za drużyną "Brunatnych" już sześć meczów kontrolnych, w których prezentują się także kandydaci do gry przy Sportowej. Sztab szkoleniowy dąży do zbudowania kadry, w której na każdą pozycję będzie dwóch zawodników a w odwodzie kolejni oczekujący na swoją szansę. Stąd duża intensywność testów oraz przeglądu własnego zaplecza (drużyna MESA oraz juniorzy starsi i młodsi).

Po wczorajszych sparingach zespół rozpoczął dzień od pracy w siłowni. Od 16:30 giekaesiacy będą ćwiczyć w Gutowie Małym. W piątek rano z kolei zajęcia odbędą się w hali przy 1 Maja.

Drużynę opuścił już definitywnie testowany serbski obrońca Petar Borovićanin. W wczorajszym sparingu zaprezentował się Mateusz Broź, który wprawdzie wrócił już do macierzystego klubu, ale nie jest wykluczone, że przyjedzie jeszcze na testy. W klubie pozostał z kolei dobrze prezentujący się Rafał Dzierbicki, który doznał w środę urazu, ale będzie dochodził do zdrowia na miejscu.

W sobotę o godz. 10 w Gutowie PGE GKS Bełchatów rozegra kolejny sparing. Tym razem ze Stomilem Olsztyn.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.